Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Gerek evler, gerek işyerleri için kira kontratının sona ermesi, farklı yerlerde daha iyi ve uygun yerlerin bulunması gibi nedenlerden dolayı Üsküdar evden eve nakliyat ihtiyacı söz konusu olabiliyor. Oldukça zorlu olan taşınma süreci eğer alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmezse daha da zor bir hal alabiliyor.

İstanbul’un en gözde ve en nezih ilçelerinden biri de Üsküdar’dır.  Boğaza nazır yapısı, sahil kenarında olması ve İstanbul’un her bölgesine ulaşım açısından merkezi bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle, Üsküdar çok rağbet gören ve yaşanılacak ilçelerden biridir. Dolayısıyla  Üsküdar evden eve nakliyat çok fazla talep edilen bir faaliyet olmaktadır.  Bediroğlu Nakliyat, Üsküdar da evden eve nakliyat firmaları arasında, kurumsallığı ve profesyonelliği ile öne çıkmıştır.

üsküdar evden eve nakliyat resmi
Üsküdar evden eve nakliyat genel resmi

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat olarak, sizlerin yaşadığı bu stresleri çok iyi anlıyor ve buna uygun çözümler getiriyoruz. Zira bir kamyonu olan herkes, evden eve nakliyat yapabileceğini düşündüğü için sektörümüz, olumsuz bir imaja sahip olmaktadır. Bu da bizim gibi kurumsal çalışan firmalar için  müşteriler nezdinde güvensizlik oluşmasına neden olmaktadır. Biz, bu önyargıları kırmak için yıllardır büyük bir gayret ve özenle çalışarak, Bediroğlu Nakliyat firmamızı, Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında, önemli bir yere getirdik.

Yılların getirdiği tecrübe ve alanında uzman personelimizle Üsküdar evden eve nakliyat hizmetini sizin için çok kolay bir hale getiriyor ve taşınma sürecinizi rahat bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

4 mevsim gerçekleştirebildiğimiz Üsküdar nakliyat hizmetimizde teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden yararlanıyoruz. Bu sayede hem eşyalarınıza herhangi bir zarar vermiyor hem de taşınma işleminizi hızlı yapıyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat ta Firmamız

Bizim, diğer nakliyat firmaları ile en önemli farkımız, kurumsal ve profesyonel bir firma olmamızdır. 1982 yılında kurulmuş olan firmamızın bu denli üne kavuşmasında da markamıza zarar verilmemesi için azami gayret göstermemiz gelmektedir. Biz, müşterilerimize verdiğimiz sözü harfiyen yerine getirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Söz verdiğimiz gibi sabah erkenden evinize gelip yeni eve yerleşmenizi gün içerisinde sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Firmamız, otuz beş yılı aşkın bir süredir değer taşıdığının bilincinde olarak, araç ve taşıma ekipmanlarının kalitesini her geçen gün, güncel gelişmeler doğrultusunda sağlamaktadır. Sürekli bizimle çalışan, profesyonel olarak bu işi yapan taşımacı iş arkadaşlarımızla birlikte, önceliğimiz iş güvenliği kuralları içerisinde memnuniyet sağlamaktır. Bunun için de, sigortalı olarak yaptığımız taşımalarda, tüm eşyalarınıza, en büyük hassasiyeti göstererek taşıma sağlıyoruz. Tüm eşyalarınız, usta marangozlarımız tarafından sökülmesini takiben zarar görmeyecek şekilde paketlenerek taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile Üsküdar Evden Eve Nakliyatta Doğru Adres

üsküdar evden eve nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti
üsküdar evden eve nakliyat ta ücretsiz ekspertiz hizmeti

Ekspertiz, Üsküdar evden eve nakliyat işlemlerinde bir çok kişinin yeterince dikkat etmediği noktaların başında geliyor. Düzgün bir ekspertiz yapılmadığında fiyatlandırma da düzgün olamayacağı için taşınma esnasında çeşitli sorunlar meydana geliyor. Tarif üzerine verilen fiyatlar taşınma esnasında karşılaşılan durumlar neticesinde değişebiliyor. Böylece sorunlar ortaya çıkıyor. Ayrıca hesabını ilk olarak aldığı fiyata göre yapan kişi için bu durum maddi anlamda sorunlara neden oluyor. Biz ise Üsküdar’da evden eve nakliyat işlerinde ilk olarak alanında uzman personelimizi ekspertiz ile taşınılacak alanı görmesi için adresinize gönderiyoruz. Ekspertiz incelemesinde taşınılacak çevreyi ve eşyaların çıkartılacağı yerlerin genişlik ve yüksekliklerini inceliyoruz. Ayrıca taşınacak eşyayı inceleyerek bulunan eşyalara göre kullanılacak araç tipini belirliyoruz. Özellikle asansörle yapılacak taşımalarda çevrede yer alan ve asansörlü sistemin çalışmasını etkileyebilecek elektrik telleri ve ağaç gibi yapıları da tespit ediyoruz. Buna göre çözüm yollarını inceliyoruz.

Taşınılacak yer ile ilgili tüm detaylar incelenerek sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Ekspertiz ile eşyanızın ne kadar sürede, ne şekilde ve ne kadar ücret karşılığında taşınacağını net olarak öğrenip fiyat veriyoruz. Bu sayede taşınma esnasında karşılaşılan durumlarla alakalı herhangi bir fiyat değişikliği ile karşılaşmıyorsunuz. Yapılan anlaşma ile birlikte poliçe kesilmekte ve Üsküdar evden eve nakliye işlemimizin ilk etabı tamamlanmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Yapmış Olduğumuz Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve paketleme, evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli noktalardan biridir. Eşyaların maddi önemi yanında manevi önemi de vardır. Dolayısıyla eşyaların herhangi bir hasar almadan taşınması gerek Üsküdar gerekse de diğer bölgelerdeki nakliyat işlemlerinde en çok dikkat ettiğimiz konuların başında yer alır.

üskudar evden eve nakliyat ta eşya ambalajı
üskudar evden eve nakliyat ta eşya ambalajı

Alanında uzmanlaşmış personelimiz paketleme ve ambalajlama işleminde televizyon, cam eşyalar, tablolar gibi kırılması diğer eşyalara oranla daha kolaydır. Eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasını iyi bir şekilde yerine getirir. Kırılabilecek eşya tipleri için özel paketleme yapıldığından eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanmış olur.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ise çizilmesi kolay eşyalar olduğundan taşınma işleminde Üsküdar ambalajlı nakliyatta köpüklü naylonlar tercih edilir.

Mobilya gibi daha büyük olan ve kırılma gibi durumlardan değil de sürtünme gibi durumlardan etkilenecek eşyalarınız için köpüklü naylonlar ile sarma işlemi yapılır. Bu sayede darbe almaları ve zarar görmeleri engellenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Mobilyalarınız için Montaj ve De-montaj Hizmeti

Yatak odası takımları, salon takımları gibi mobilyalarda genellikle de-montaj işlemi yapılması gerekir. Mobilya montaj ve de-montaj işlemi ustalık gerektirir ve tecrübesi olmayan kişiler de-montaj yaptığı takdirde mobilyalarda zararlar meydana getirir. Yapılan hatalar neticesinde mobilyalarınız tekrar kullanılamayacak hale bile gelebilir. Bununla birlikte taşınma işleminin ardından montaj işlemi de oldukça zordur ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Yeterli uzmanlığı olmayan kişiler montaj yaptığında mobilyalarda çatlama ve kırılma meydana gelebilir.

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetlerimizde çalışma alanı mobilya ustalığı olan kişiler ile çalışıyor ve mobilyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınmalarını sağlıyoruz.

 

Asansör Farkı

Asansör sistemi, pratik ve hızlı taşıma imkanı verdiğinden dolayı son yıllarda evden eve nakliye alanında sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Hamalların tarafından hem uzun süren hem de zor olan taşıma işlemi asansör sistemi ile çok daha hızlı ve kolay bir hal almıştır. Asansör sistemi özellikle yüksek katlı binalarda son derece fayda vermektedir. Asansörle eşyalar kapalı kasa araçlara indirilir ve  ağır eşyalar düzgün bir şekilde kasalara yerleştirilir. Yerden tasarruf sağlamak için daha hafif ve ufak eşyalar dolapların içine yerleştirilir. İçinde kırılabilecek eşyalar olan kutulara son derece dikkat edilir ve üzerinde “Kırılır” ibaresi yerleştirilerek taşıma süresince ekstra hassasiyet gösterilir. Üsküdar asansörlü nakliyat işlemlerinde en güvenli taşımayı en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştiriyoruz.

üskudar asansörlü nakliyat resmi
üskudar asansörlü nakliyat

Asansör sistemi ile standart evden eve nakliye sistemine göre oldukça faydalı ve pratik bir süreç geçirilebilir. Eşyaların en pratik şekilde istenilen yere çıkarılabilmesi için en uygun balkon ya da pencerenin tercih edilmesi gerekir. Ardından asansör aracı ev ya da işyerinin etrafında bulunan uygun ve boş bir alana kurulur. Sabitleme yapılarak asansörün hareket etmesi engellenir ve  güvenli bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve dolap gibi ağır eşyaların asansör sistemi ile taşınırken taşıma kabinine özenli bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Bu sayede eşyalar düşmeden, darbe almadan, sarsılmadan ve zarar görmeden taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Asansör sistemi sayesinde Üsküdar evden eve nakliyat işlerinde yüksek binalarda daha az eforla daha hızlı şekilde taşınma işlemi sağlanır.

Asansör Güvenliği

Asansör sistemi evden eve nakliyat sektöründe alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Tüm güvenlik önlemlerinin alınmadan taşıma işlemleri yapıldığı taktirde ciddi problemlerle karşılaşılabilir. Bununla birlikte taşımacılıkta kullanılan asansörün hem mekanik hem de elektriksel kısımları bulunmaktadır. Gerekli tüm bakımların zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılması güvenli bir taşıma sağlayacaktır.

Evden eve nakliyat işlerinde kullanılan asansör, ehliyet gerektiren ve isteyen herkesin kullanabileceği bir cihaz değildir. Bu yüzden Üsküdar da Nakliyat hizmeti için asansör ehliyetine sahip ve tecrübeli personelimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

 

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları İçerisinde En Uygunu

Evden eve nakliyat işlerinde müşteriler tarafından en çok beklenen durum fiyatların ucuz olmasıdır. Çünkü taşınırken bir çok konu için ciddi miktarlarda ödeme yapan kişiler nakliye konusunda haklı olarak uygun bir maliyet beklerler. Bu süreci en uygun şekilde atlatabilmek için uzman, bilgili ve tecrübeli bir ekiple çalışmanın önemi büyüktür. Üsküdar Evden Eve Nakliye işlerinde her zaman yüksek hassasiyet gösteriyoruz. Dolayısıyla işlemin her adımında güler yüzlü, saygılı ve işini iyi yapan personeller ile faaliyet vermeye özen gösteriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini her şeyden önce görüyor ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınızı hassasiyetle paketlediğimiz gibi aynı hassasiyet ile paketlerinden çıkarıyoruz. Üsküdar’dan diğer tüm şehirlere hizmet verebilmek için araç filomuzun kaliteli araçlardan oluşmasına dikkat ediyoruz. Üsküdar Evden Eve Nakliyatta hızlı ve rahat bir taşınma süreci geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve zorlu taşınma sürecini problem olmaktan çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir