Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşınmak hayattaki  en doğal olaylardan biri. Hem evlerimizi hem de işyerlerimizi bazen çeşitli sebeplerden dolayı bir yerden bir başka yere taşımak gerekiyor. Taşınma işlemi eğer alanında uzman kişiler tarafından hassasiyetle yapılmazsa zaten başlı başına zorlu olan işlem çok daha sıkıntılı ve zahmetli bir hal alıyor. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel ve yılların birikimine sahip çalışanlarımızla zorlu taşınma sürecini çok kolay bir hale getiriyoruz.

Yaz, kış demeden sunduğumuz Ümraniye nakliyat hizmetimizde günümüzün en modern yöntemlerini tercih ediyoruz. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden hızlı ve pratik bir şekilde taşınmanıza olanak tanıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile Ümraniye Evden Eve Nakliyatta Doğru Adres

Evden eve nakliyat işlerinde karşılaşılan en önemli sorunlardan biri fiyatlandırmanın düzgün bir ekspertiz yapılmadan belirlenmesidir. Çalışılacak ortamı bilmeden ve görmeden, tarif üzerine verilen fiyatlar çoğunlukla hatalı olmakta ve taşıma esnasında müşteriye ekstra maliyet çıkmasına sebebiyet vermektedir. Dolayısıyla hesabını başta verilen fiyata göre yapan müşteri için bu durum kabul edilemez olmakta ve türlü sorunlar yaşanmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm Ümraniye Evden Eve Nakliyat işlerinde bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz en hızlı şekilde elemanımızı vermiş olduğunuz adrese yönlendiriyoruz. Elemanımız buraya gelir gelmez çevreyi, eşyaların çıkarılacağı yerlerin genişlik ve yüksekliklerini tespit ediyor. Taşınacak eşyayı inceleyen elemanımız burada eşya yoğunluğuna göre kullanılmasına gereken araç tipini belirliyor. Asansörle yapılacak taşımalarda çevrede bulunan elektrik telleri ve ağaç gibi taşımayı olumsuz etkileyebilecek yapılar da tespit edilmektedir.

Tüm detaylar iyi bir şekilde incelendikten sonra müşteriye fiyat verilmektedir. Bu sayede müşteri eşyasının ne kadar sürede, ne şekilde ve ne kadar ücret karşılığında taşınacağını net bir şekilde öğrenmektedir. Ardından yapılan anlaşma neticesinde poliçe kesilmekte ve Ümraniye de Evden Eve Nakliye işlemimizin ilk etabı tamamlanmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliye Hizmetinde Yapmış Olduğumuz Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliyat işlemlerinin en önemli adımlarından birini ambalajlama ve paketleme oluşturmaktadır. Çünkü eşyaların bizler için maddi önemi olduğu gibi manevi önemi de vardır. Eşyaların herhangi bir hasar ya da darbe almadan taşınması gerek Ümraniye Nakliye gerekse de diğer nakliyat işlemlerinde en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Paketleme ve ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız özellikle tabak, çanak, televizyon, cam eşyalar, değerli vazolar, değerli tablolar gibi kolay kırılabilecek eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasını son derece titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu amaçla özel paketleme yapılarak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilir.

Ümraniye de Evden Eve Nakliyat işlerinde çizilebilecek buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızın ambalajlanma ve paketlenmesinde köpüklü naylonlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda pahalı da olan bu eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için son derece hassas davranılır.

Mobilya gibi daha büyük olan eşyalarınız için yine köpüklü naylonlar ile sarma işlemi yapılarak herhangi bir darbe almadan ve dezenformasyon olmadan eşyalarınızı varacağı yere ulaştırıyoruz.

Mobilyalarınız için Montaj ve De-montaj Hizmeti

Mobilyalar taşınmak istendiğinde genellikle de-montaj işlemi gerektirirler. Bu ise mobilya ustalığı olan ve bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer mobilya ustalığı konusunda bilgisi olmayan kişiler de-montaj yapmaya kalkarsa mobilyalarınız zarar görebilir ve büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda taşıma işleminin ardından montaj işlemi de büyük bir tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Bilgisi olmayan birçok kişi özellikle montaj esnasında mobilyalarda çatlama ve kırılma sebep olmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde mobilya konusunda uzman, çeşitli markaların mobilyalarının montaj ve de-montajı konusunda ciddi tecrübeye sahip personeller ile çalışıyoruz.

Ümraniye Nakliye’de Asansör Farkı

Son yıllarda daha hızlı ve pratik çözümler sunduğundan dolayı asansör, evden eve nakliye alanında yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Hamalların saatler boyu zorlukla indirdiği ağır ürünler asansör sistemi ile hızlı bir şekilde indirilmeye başlanmıştır. Özellikle yüksek katlı binalarda büyük fayda görülen asansör sisteminde, eşyalar kapalı kasa araçlara indirilmektedir. Ağır eşyalar düzgün ve etkin bir şekilde kasalara yerleştirilmektedir. Daha hafif olan eşyalar ise taşınacak dolapların içine yerleştirilerek yerden tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca içerisinde kırılabilir eşyalar olan kutular özenle yerleştirilmekte ve üzerinde “Kırılır” ibaresi yerleştirilerek taşıma işleminde özen gösterilmesi sağlanmaktadır. Ümraniye de Asansörlü Nakliyat işlemlerinde en hızlı, en pratik ve en güvenilir çözüm yollarını sunuyoruz.

Asansörün Kurulması ve Yapılan İşlemler

Asansör sistemi alışılagelmiş evden eve nakliye sistemine göre son derece iyi sonuçlar vermektedir. Asansör aracı ev ya da işyerinin etrafında yer alan boş alanlara kurulmaktadır. Eşyaların en rahat ve en hızlı şekilde çıkarılabilmesi için en uygun balkon ya da pencere tercih edilmektedir. Asansörün rayları seçilen balkon ya da pencereye uzatılarak sabitleme işlemi yapılmaktadır. Sabitleme sayesinde asansörün hareket etmesinin önüne geçilmekte ve taşıma işlemi sağlam ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Asansör sistemi ile taşıma işlemlerinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve dolap gibi ağır eşyalar taşıma kabinine düzgün bir şekilde yerleştirilmektedir. Eşyaların düşmemesi, darbe almaması ve zarar görmemesi için asansör, sarsmadan indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede özellikle yüksek katlardan eşya indirirken zaman kaybı ve fazladan yorgunluk yaşanmaz. Ağır eşyalar hem daha hızlı hem de daha az uğraşla indirilebilmektedir. Asansör sistemi Ümraniye Asansörlü Nakliyat işlerinde büyük kolaylık ve hız sağlamıştır.

Asansör sistemi evden eve nakliyat sektöründe büyük kolaylıklar getirmekle birlikte işinin ehli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınması son derece önemlidir. Yeterli alınmayan güvenlik önlemleri ve asansörü uzman olmayan kişilerin kullanması son derece tehlikeli olduğu gibi hiç istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına da sebep olabilir. Ayrıca asansör mekanik ve elektriksel bileşenlerin bir arada olduğu bir sistem olduğundan dolayı bakımları zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır.

Asansör herkesin kullanabileceği bir cihaz değildir. Özel ehliyet gerektirmektedir. Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için bünyemizde asansör ehliyetine sahip ve bu alanda tecrübeli personeller bulundurmaktayız. Bu sayede en doğru hizmeti sizlere sunuyoruz.

Ümraniye Nakliye Fiyatları İçerisinde En Uygunu

Taşınmak başlı başına zorlu ve maliyetli bir iştir. Bu zorlu süreci mali açıdan en kolay şekilde atlatabilmek için alanında uzman, bilgili ve tecrübeli bir ekiple çalışmalısınız. Hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin eşyalarını kendi evimiz hassasiyetinde taşıyoruz. Bizim için en önemli referansın mutlu müşteriler olduğu bilincinde olarak ekspertizden taşınma tamamlanana kadar güler yüzlü, saygılı ve işini iyi yapan personeller ile çalışıyoruz. Deneyimli şoförlerimiz ile yolculuk esnasında eşyalarınızın başına bir şey gelmeden gideceği yere varmasını sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ticari kaygılarımızın önüne koyuyor ve en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

 

Eşyalarınızı varılan yerde de paketleme ve ambalajlama esnasında gösterdiğimiz hassasiyetle açıyor ve kurulumlarını titiz bir şekilde yapıyoruz. Ümraniye’den diğer tüm şehirlere hizmet verebildiğimiz araç filomuz sayesinde Türkiye’nin her yerinde en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz. Hızlı, güvenilir, sağlam, etkin bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurabilir ve gönül rahatlığıyla taşınabilirsiniz.

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatlarına Etki Eden Unsurlar

Taşınma için fiyat istenildiğinde bizi aramak için referans olan müşterilerimizden farklı fiyatlar duyabilirsiniz. Bu durumun belli başlı sebepleri mevcuttur. Bu unsurlar şunlardır;

  • Eşyalarınızın miktarı
  • istanbul içi anadolu ve avrupa yakaları arasındaki fark
  • Eşyanızın kat oranları(kaçıncı kattan,kaçıncı kata gideceği)
  • Bina Asansörünün kullanıp, kullanılmaması
  • Dış cephe asansörü istenilmesi durumunda maliyetin artması
  • Araç taşımak için yanaştığında, daireniz ile araç arasındaki mesafe
  • Taşınma tarihiniz (yaz ve kış sezonu arasındaki fark )

“Ümraniye Evden Eve Nakliyat” için 6 yanıt

  1. Kayseri Evden Eve Nakliyat Kayseri Ev Taşima İşi yapan Firma Varsa Bi Teklif Ala bilirsek Seviniriz Yazinizda Çok Güzel Olmuş Tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir