Tuzla Evden Eve Nakliyat

Evlerimiz, ofislerimiz ve diğer mekanlarımız, yeri geldiği zaman değişmektedir. Bu değişim esnasında sorun oluşturmayacak taşıma seçeneklerini, en güvenli ev taşıma işlemlerini tercih ediyoruz. Tuzla evden eve nakliyat hizmetleri kategorisindeki çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde çözmek için, bu işin erbabını tercih etmek gerekir. İşin ehli olmak ve işin ustası olmak, her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetlerinde de önemlidir.

Profesyonel çalışma teknikleriyle, dört mevsim ev taşıma hizmeti veren firmamız, güncel yöntemleri kapınıza getirmektedir. Ev taşıtma işlemlerinde en büyük sorun, işin uzmanlarının tercih edilmesidir. Bu işi meslek edinmemiş kişilerin tercih edilmesi, ciddi problemleri beraberinde getirmektedir.

tuzla evden eve nakliyat genel resmi
tuzla evden eve nakliyat genel resmi

Tuzla Evden Eve Nakliyat ta Ekspertizle Başlayan Etkili Hizmet

Bizi aradığınızda ‘taşınacak eşyam var’ dediğiniz zaman, firmamız size ekspertiz işlemlerini çözüme kavuşturmak için hemen bir eleman göndermektedir. Elemanımız, evinize gelirken evinizin etrafını inceleyerek işe başlamaktadır. Girişlerin genişliği, pencerelerin genişliği ve balkonun genişliği, ilk aşamada incelenmektedir.

Tuzla’da evden eve nakliye sektöründe çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı ekspertiz elemanlarımız bakmaktadır. Expertizlerimiz eşyalarınızı tek tek kontrol ederek, gerekli kapalı kasa aracını tespit etmektedir. Bu tespit işleminin hemen ardından, paketleme ve bu paketleme için gerekli eleman kategorisi değerlendirilmektedir. İsteğe bağlı sigortalama istendiği zaman, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Daha sonra poliçe kesilmektedir. Bu poliçe kesme işleminin hemen ardından asansör için gerekli boşluk hesap edilmektedir. Elektrik telleri, ağaçlar ve benzeri engeller varsa, bu taşıma işleminden önce incelenmektedir. Fiyat kategorisi de bu aşamada belirlenmektedir.

Müşteri ile anlaşma sağlandığı zaman, firmamızın Tuzla’da evden eve nakliye sektöründeki başarılı taşıma işlemi başlamaktadır. İlk aşamadaki taşıma planı, sorunsuz Tuzla evden eve nakliye hizmetimizin en önemli aşamasıdır. Tecrübeli ekspertiz hizmetimizle, çıkabilecek sorunlar konusunda profesyonel çözümler üretiyoruz. Zamanında taşıma, güvenli ve hızlı taşıma, çalışma prensibimizi meydana getirmektedir.

 Tuzla Evden Eve Nakliyat Ambalajlamaları ve Paketleme İşlemleri

Paketleme işlemlerinde işin uzmanı elemanlar tercih edilmektedir. Bu elemanlar, paket konusunda oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde etmektedir. Kırılma ihtimali olan LCD tv, bardaklar, porselen tabaklar, değerli vazolar, değerli tablolar, kıymetli biblolar ve duvar aynaları, özel paketlemeyle hazırlanmaktadır. Çizme ihtimali olan beyaz eşyalar, dolaplar ve benzeri eşyalar için köpüklü naylonlar kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat esnasında hiç bir zarar görmemesi için bu ambalajla sarma işlemi, özel olarak gerçekleştirilmektedir. Tuzla nakliyat hizmetleri kategorisinde, kutulama işleminin ardından, asansörlü indirme işlemine geçilmektedir.

 Asansörle İndirme İşlemi

Bu işlemde, öncelik sırası ağır ve dayanıklı eşyalarındır. Eskiden hamallar saatlerce bu ağır eşyaları indirmekle meşgul olurdu. Tuzla evden eve nakliye hizmetlerinde asansörlü taşıma seçenekleriyle saniyeler içerisinde ağır eşyalar kapalı kasa araçlara indirilmektedir. Kapalı özelliklere sahip kamyonlar da, asansörlerin hemen yanına park edilmektedir. Ağır eşyalar boşluk kalmayacak şekilde, kamyon kasanının dibine yerleştirilmektedir. Yumuşak eşyalar, elbiseler ve benzeri özelliklere sahip eşyalar, dolaplara doldurulmaktadır. İçi boş olan dolap türü eşyaların içleri de özel olarak doldurulmaktadır. Taşıma işlemlerinde, güvenli yöntemler tercih edilmektedir. Kırılabilir eşyaların kutuları özel olarak istiflenmektedir. Kutuların üzerine ‘kırılır’ yazısı yazılmaktadır. Güvenilir çözüm yöntemlerini tercih edenler için en iyi Tuzla evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz.

 Asansörün Farkı

Tuzla da asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri için özel olarak tasarlanan taşıma işlemlerinde, asansör çok büyük fark oluşturmaktadır. Asansör aracı, bahçe ve park gibi boşluklara kurulmaktadır. Pencere veya balkon tercihinde, eşyaların geçebilme özelliği önemlidir. En uygun pencere veya balkon seçildikten sonra, asansörün rayları pencerenin alt kısmına uzamaktadır. Bu uzama işleminin ardından rayın titrememesi için aşağı başlangıç noktası sağlam bir destekle desteklenir. Yukarıdaki rayın ucu da yine sağlam bir şekilde desteklenir. Ray üzerinde hareket eden kabin yere paralel hareket etmektedir. Yere paralel inip kalktığı için, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşmektedir.

Taşıma işlemlerinde ağır buzdolapları ve dolaplar, asansör taşıma kabinine yerleştirilmektedir. Yere paralel olan ve sarsmadan indirme işlemi gerçekleştiren asansör, istediğiniz etkili taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Asansörlü taşıma hizmetlerinin tercih edilmesi ile birlikte, ev taşıma işlemleri sorun olmaktan çıkmıştır. Bu sektörün en önemli aracı olan asansörler, işin uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Bu konuda gerekli ehliyet ve trafik belgeleri hazırlanmıştır. Asansörlü aracımızın bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Asansör için gerekli ehliyete sahip olan elemanımız, bu aracın kullanım işlemlerinde gerekli önemleri almaktadır. Özellikle elektrik direkleri, apartman çıkıntıları ve ağaçlar, asansörlü araç kullanma kategorisinde sorun oluşturan engellerdir. Ayrıca eşyanın problemsiz indirilmesi için, asansör aracını kullanan elemanlarımız, aracın raylarını en doğru şekilde pencereye uzatmaktadır.

 Kapalı Kasa Araç

Bu araçların kasaları özeldir ve dışarının olumsuz etkilerini içeri taşımamaktadır. Yaz kış rahat etmenizi sağlayacak bu araçlarla, istediğiniz sorunsuz taşıma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Araçlarımız süspansiyonludur ve eşyaların sarsılmadan taşınmasında etkili rol oynamaktadır. Eşyaların sarsılmadan taşınmasında özel süspansiyon sisteminin önemli payı vardır. Eşya taşıma işlemlerinde yeni araçlar çok önemli bir unsurdur. Eski araçlarla çalışan bütün firmalar, kısa süre sonra işi bırakmak zorunda kalmaktadır. Yolda kalan eski araçlar, süspansiyon özelliği olmadığı için eşyalara zarar verebilmektedir. Son model konforlu yük araçlarından oluşan filomuzla, taşınmak artık sorun olmaktan çıkmaktadır.

 

 Tecrübeli Şoförler

Şoför konusu, nakliyat dünyasının en önemli konularındandır. Son model araç, etkili taşıma sistemi ve tecrübeli şoför, bir nakliyat şirketi için oldukça önemlidir. Şoförlerimiz, yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir. Dört mevsim direksiyon sallayan şoförlerimiz, gece-gündüz yollardadır. Tuzla sigortalı evden eve nakliyat kategorisinde her zaman için çözüm üreten firmamız, pratik ve etkili çözüm ortağınızdır. Eleman kategorisinde, gerek taşıma elemanı olsun, gerek paketleme elemanı olsun ve gerekse şoför elemanı olsun, tecrübeli kişileri tercih etmektedir. Müşteri memnuniyetini kazandıran hizmet anlayışı ile sektörde beğeni kategorisinde üst sıralarda yer alıyoruz.

SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerimiz, ulaştırma bakanlığından izinli firmamız, güvenle Tuzla evden eve nakliyat hizmeti meydana getirmektedir. Eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi, eleman kategorisinde eşyaların sorunsuz bir şekilde istiflenmesi ve kapalı kasa araçların sarsmadan taşıması, Tuzla nakliye hizmetimizin temel özelliklerini oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için, güncel ve etkili yeni yöntemleri tercih ediyoruz.

Tuzla da Asansörle Eşya İndirme İşlemi

Eşyalar yüklendikten sonra, trafikte güvenle ilerleyen şoförlerimiz, kısa zamanda yeni adresinize gelmektedir. Yeni adresinize gelen ekiplerimiz, gerektiğinde yine asansörlü araçları kullanmaktadır. İsteğe bağlı ev içerisinde eşya düzenleme elemanı seçeneklerimiz, müşterilerimizin isteği doğrultusunda geliştirilmektedir. Elinizi suya sabuna dokunmadan eşya taşıtmak istiyorsanız, bizi arayın. Sizin için en etkili ev taşıma seçeneklerini hazırlayalım. Ekiplerimiz eşyaların çıkarılmasında da aynı hassasiyeti göstermektedir. Kılabilecek eşyaların kutuları özenle yerleştirilmektedir.

Eşya taşıma hizmetinde sorunsuz çözüm hizmeti sunan firmamız, hızlı ve güvenli bir şekilde eşyaları yeni adrese indirmektedir. Ev içerisinde düzenleme yapan yardımcı bayan elemanlar, isteğe bağlı bir şekilde temin edilebilir. Eşyaların indirilmesi işleminde öncelik, kırılabilir eşyalardır. Kırılabilir eşyaların indirilmesinde de aynı titizlik gösterilmektedir. İstenmeyen kazalar olursa, sigorta yapanlara sigorta şirketi hasarı ödemektedir. Sigorta poliçesi daha önce de belirttiğimiz gibi, eşya paketleme işleminden önce gerçekleştirilmektedir.

Paketleme işleminden önce eşyaların fotoğrafları çekilmektedir. Taşıma bitene kadar sigortaladığınız eşyalar sigorta kapsamına girmektedir. Sigorta şartlarına uyan bütün zararlar, sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Konumumuz

“Tuzla Evden Eve Nakliyat” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir