Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Sarıgazi evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen sorulardan biri de eşyalarım kırılır mı kırılmaz mı? Biz Sarıgazi evden eve taşımacılık ta müşterilerimizi bu tür sorulardan kurtarıyoruz.Ev taşıma işlemi yılın hangi mevsiminde olursa olsun mutlaka insanı yoran ve strese sokan bir iştir. Bu konuda profesyonel değilseniz ve gerekli ekipmanlara da sahip değilseniz ev taşıma işlemi çok daha zor bir süreç haline geliyor. Sarıgazi evden eve nakliyat firmamız sizleri bu sorunlardan tamamen kurtarıyor ve evinizi en güvenilir şekilde taşıyor.

sarıgazi evden eve nakliyat ta paketleme

Sarıgazi de evden eve nakliyat yaparken paketlememiz

Eşya taşımacılığında yılların deneyimi ile çalışan personellerimiz hangi eşyayı nasıl taşımaları gerektiğini bilecek yeterliliğe sahip olan insanlardır. Taşınma işleminden önce yerine getirdiğimiz bazı prosedürler bulunuyor. Evini taşıtmak isteyen müşterilerimiz ile öncelikle fiyat ve taşınma görüşmesi yapıyoruz. Eşyaların durumuna göre bir fiyat çıkarıyoruz. Bu fiyatı kabul ettiğiniz taktirde taşınma sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşmede her iki tarafı da ilgilendiren ve koruma altına alan maddeler olduğu için oldukça önemlidir. Taşınma işlemine geçmeden önce işinde uzman ve deneyimli elemanlarımız evinize geliyor. Evinizdeki bütün eşyalarınızı evden eve nakliyat için üretilmiş olan paketleme malzemesi ile hepsini ambalajlayıp sonra taşıma işlemine geçer.

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat ta Taşıma İşlemi

Paketleme işlemi bittikten sonra marangozumuz de monte işlemlerine başlar ve bu de montesi yapılan bütün mobilya kısma diğer eşyalar gibi ambalajlanıp nakliyesi gerçekleştirilir.

Modern Taşıma Yöntemleri

Evden eve nakliyat işinde teknolojiyi yakından takip ediyor olmamız bizleri sektörün öncüleri arasında yer almamızı sağlıyor. Nakliyat işinde her zaman yüksek standartlarda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sarıgazi evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık yöntemi sayesinde çok yüksek katlı binalardan tüm eşyaları büyük bir titizlikle hasarsız bir şekilde indiriyoruz. Yine aynı hassasiyet ile eşyalarınızı yeni mekanınıza çıkarıyoruz. Önceden sabahtan akşama kadar süren taşınma işlemleri bu modern yöntemler sayesinde çok daha kısa sürüyor. Birkaç saat içerisinde evinizin araca yerleştirilme işlemi tamamlanıyor ve yeni evinize doğru yola çıkıyor.

Asansörlü Taşınmanın Faydaları

Eski usullerin artık tamamen terk edildiği günümüzde her ev çok daha iyi koşullarda taşınıyor. Atadan kalma ev taşıma yöntemi sonucunda yeni aldığınız eşyalar kırılıyor, çiziliyor ya da hasar görüyordu. Ancak Sarıgazi evden eve nakliyat şirketimizin sunduğu asansörlü taşıma işlemi ile bu tarz sorunları asla yaşamıyorsunuz. Eşyalarınızı yüksek katlı binalardan merdivenlere ihtiyaç duyulmadan vinç yardımı ile indiriliyor ve son derece hızlı bir şekilde araçlara yerleştiriliyor. Asansörlü taşımanın bir diğer iyi yanı da eşyalarınız eski sisteme göre çok daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Herhangi bir hasara maruz kalarak değer düşmesi yaşanmayan eşyalarınız yeni evinize akşam olmadan ulaştırılmış oluyor.

Açık ve Kapalı Araç Olanağı

Araç filomuzun son derece geniş olması eşyalarınızı dilediğiniz tarihte ve saatte taşıma olanağı sunuyor. Bizlere emanet ettiğiniz eşyaları mutlak surette belirtilen günde taşıyoruz. Herhangi bir gecikme ya da aksama gibi bir durum ile karşılaşmıyorsunuz. Sarıgazi evden eve nakliye firmamız kapalı ve açık kasa araçlar ile hizmet veriyor. Genel olarak eşyalarınızı kapalı kasa olan araçlarımız ile taşımayı tercih ediyoruz. Çünkü yaz mevsiminde güneşin renkleri soldurması ya da kışın yağmur çamur gibi durumlara maruz kalınmaması için kapalı kasa araçlar her zaman daha güvenilir taşıma yöntemidir.

sarıgazi evden eve nakliyat için tasarlanmış nakliye aracı

sarıgazi evden eve nakliyat için tasarlanmış nakliye aracı

Eşyalarınız kapalı kasa araçlara yüklendikten sonra yeni evinize götürülüyor. Burada da aynı şekilde titiz bir şekilde araçlardan indirilerek evinizde olması gereken yere bırakılıyorlar. Her eşya kendi bulunması gereken yere bırakıldığı için taşınma sonrasında da büyük sorunlar yaşamıyorsunuz.

Güvenli Taşımacılıkta Tek Adres

Firmamız eşyalarınızı taşırken taşınma süresince sigorta uyguluyor. Yani tüm taşınma boyunca eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesine kesinlikle izin vermiyoruz. Sarıgazi nakliyat firmamız eşyaların değerini düşürmeden taşımaya özen gösterdiği için tüm eşyalar taşınma işlemi başlamadan mutlaka kalın örtüler ile sarılıyor ve o şekilde taşınıyor. Her eşyayı boyutuna ya da değerine bakmadan aynı özen ile taşıyoruz. Taşınma sırasında bir sorun çıkmaması için önceden bir taşınma planı hazırlıyoruz ve tüm eşyalar bu plan doğrultusunda taşınıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir