Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Sarıgazi evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen sorulardan biri de eşyalarım kırılır mı kırılmaz mı? Biz Sarıgazi evden eve taşımacılık ta müşterilerimizi bu tür sorulardan kurtarıyoruz.

Ev taşıma işlemi yılın hangi mevsiminde olursa olsun mutlaka insanı yoran ve strese sokan bir iştir. Bu konuda profesyonelleştirilmiş ve gerekli ekipmanlara sahip firma olmaz ise  ev taşıma işlemi çok daha zor bir süreç haline geliyor.

Sarıgazi evden eve nakliyat firmamız sizleri bu sorunlardan tamamen kurtarıyor ve evinizi en güvenilir şekilde taşıyor.

sarıgazi evden eve nakliyat ta paketleme

Sarıgazi evden eve nakliyat yaparken paketlememiz

Eşya taşımada tecrübeleriyle çalışan personellerimiz, taşınma işleminden önce tüm hazırlıklarını yerine getirir.

Evini taşıtmak isteyen müşterilerimiz ile ilgili fiyat ve taşınma görüşmesi yapıyoruz. Eşyaların üzerine göre bir fiyat çıkarıyoruz. Bu fiyata kabul ederseniz, taşıma sözleşmesi imzalıyoruz.

Bu sözleşme, her iki tarafı da ilgilendiren ve koruma altına alan maddeleri içerir. Taşınma işlemine geçmeden önce işinde uzman ve deneyimli elemanlarımız evinize geliyor. Evinizdeki bütün eşyalarınızı evden eve nakliyat için üretilmiş olan paketleme malzemesi ile hepsini ambalajlayıp sonra taşıma işlemine geçer.

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat ta Taşıma İşlemi

Paketleme işlemi bittikten sonra marangoz kişiselleştirilmiş monte işlemlerine başlar ve bu de montesi yapılan bütün mobilya kısmı diğer eşyalar gibi ambalajlanıp nakliyesi başlar.

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat ta Modern Taşıma Yöntemleri

Evden eve nakliyat işinde teknolojiyi yakından takip ediyor olmamız bizlerin nakliyatın öncüleri arasında yer almamızı sağlar. Nakliyat işinde her zaman yüksek standartlarda hizmet için özen göstermekteyiz.

Sarıgazi evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık yöntemi sayesinde çok yüksek katlı binalardan tüm eşyaları büyük bir titizlikle hasarsız bir şekilde indiriyor. Yine aynı hassasiyet ile eşyalarınızı yeni mekanınıza çıkarıyoruz. Önceden sabahtan akşama kadar süren taşınma, şimdi bu modern uygulamalar sayesinde çok daha kısa sürüyor. Birkaç saat içinde evinizin araca yerleştirilme işlemi tamamlanıyor ve yeni evinize doğru yola çıkıyor.

Asansörlü Taşınmanın Faydaları

sarıgazi asansörlü evden eve nakliyat örneği

sarıgazi asansörlü evden eve nakliyat örneği

Eski usullerin artık tamamen terk edebilirsiniz. Atadan kalma ev taşıma yönteminde yeni aldığınız eşyalar kırılıyor, çiziliyor ya da hasar görüyor. Ancak Sarıgazi evden eve nakliyat şirketimizin hizmeti olan asansörlü taşıma işlemi ile bu tarz sorunlar asla yaşamıyorsunuz.

Eşyalarınızı yüksek katlı binalardan merdivenlere ihtiyaç duyulmadan vinç yardımı ile indiriliyor. Son derece hızlı bir şekilde araçlara yerleştiriliyor. Asansörlü taşımanın eski sisteme göre çok daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Herhangi bir hasara maruz kalarak değer düşmesi yaşanmayan eşyalarınız yeni evinize akşam olmadan ulaştırılmış oluyor.

Açık ve Kapalı Araç Olanağı

Araç filomuzun son derece geniş olması eşyalarınızı dilediğiniz tarihte ve saatte taşıma sunmaktadır. Bizlere emanet menüsünde öğeler mutlak surette günde gün taşıyoruz. Herhangi bir gecikme ya da aksama gibi bir durum ile karşılaşmıyorsunuz.

Sarıgazi evden eve nakliye firmamız kapalı ve açık kasa araçlar ile hizmet veriyor. Genel olarak eşyalarınızı kapalı kasa olan araçlarımız ile taşımayı tercih ederiz. Çünkü yaz mevsiminde güneşin renkleri soldurması ya da kışın yağmur çamur gibi durumlara maruz kalınmıyor için kapalı kasa araçlar her zaman daha güvenilir nakliyat yöntemidir.

sarıgazi evden eve nakliyat için tasarlanmış nakliye aracı

sarıgazi evden eve nakliyat için tasarlanmış nakliye aracı

Eşyalarınız kapalı kasa araçlara yüklendikten sonra yeni evinize götürülüyor. Burada da aynı şekilde titiz bir şekilde araçlardan indirilerek evinizde olması gereken yere bırakılıyorlar. Her eşya kendi şartlarında yere bırakmaktadır.

Sarıgazi Güvenli Taşımacılıkta Tek Adres

Firmamız eşyalarınızı taşırken taşınma içindir sigorta uyguluyor. Kesinlikle tüm izin vermiyoruz. Sarıgazi nakliyat firmamız eşyalarının değerini düşürmek taşımaya özen gösterecektir için tüm eşyalar taşınma işlemi mevcuttur mutlaka kalın örtüler ile sarılı ve o taşınıyor.

Her eşyayı boyutuna ya da değerine bakmadan aynı özen ile taşıyoruz. Taşınma için bir sorun çıkmıyor için önceden bir taşınma planı hazırlıyoruz ve tüm eşyalar bu planlanmıştır taşınıyor

Call Now ButtonHemen Arayın