Piyano Taşıma Hizmeti ve Ayrıntıları

Piyano taşıma da sizlere yardımcı olmak için profesyonel piyano taşıma hizmeti sunuyoruz. Piyanonun çeşitleri şunlardır;duvar,elektro,prepared,kuyruklu,mekanik ve pnömatik’tir. Piyano oldukça hassas ve o kadarda pahalı müzik aletidir. Bu nedenle her nakliyat firmasına taşıtılmaz.

Bir yerden bir yere piyano taşımak için zor olan son derece ağır dengesiz olmalarıdır. Piyanolar 350 Kg ile 800 Kg arasında gelmektedir. Yani, bu kadar ağır pahalı bir piyano için gerekli olacak insanların sayısını tahmin edebilirsiniz.

Bilhassa kuyruklu piyanolar çok ağır, narin, tabiatta kırılgan olduğundan, kuyruklu piyano hareket ettirirken oldukça kolay zarar görecek kadarda savunmasız hale gelirler. Dolayısı ile konuda ilgili uzman, tam donanımlı ve profesyonel taşıma şirketlerinden yardım almak ana nedenidir.

Piyano Taşıma Esnasında Dikkat Edlmesi Gerekenler

Kuyruklu piyano taşıma hizmeti sunan iyi bir şirket ile temasa geçmek yapmanız şart olursa  taşıma ile ilgili oldukça tanınmış nakliye şirketi bulmak internet ortamında çok daha kolay hale gelmiştir. Yalnızca yapmanız şart olan bu sitemizi ziyaret ettikten sonra telefon numaramızı çevirip piyano taşıma ile ilgili daha fazla bilgi almak olacaktır.

İstanbul Piyano taşıma hizmetlerinde doğru insan gücü ve doğru ekipman varsa bir piyano taşıma kolay hale gelir. Bir piyano nakliyatı için ilk adım piyano üst kapak, nota kapağı, klavye kapağı, sökülür. Battaniyelerle düzgün paketlenir bantlanır.

Piyanonun çeşidine göre piyano kızağı kurulur piyano ayakları sökülür kızak üstüne alınır. Piyano ana gövdesi iki kat kalın battaniye ile sarılır kalın bant kayışlar ile piyano sıkıca örülür. Ön ve arka bölümlerden geniş bant kayış ile askı yapılır. Şayet piyano alınacağı yerde mesafe var ise piyano arabası kullanılır, merdivenlerden piyano taşınırken önden ve arkadan ikişer kişi kayışa girip dikkatli bir şekilde piyano kızak üstünde taşınır.

Sizlere en iyi nakliyat hizmeti sunduğumuz gibi kuyruklu piyano taşınması  deneyimimizi teknik donanımımızı bütünleştirerek modern, kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmetini gururla sunuyoruz.