Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik büyük teknoloji merkezleri, uluslar arası havalimanı, spor merkezleri, tarihi çarşısı, kültür merkezleri, parkları ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Bu yoğun yerleşim sonucunda bu bölgede fazla bir şekilde Pendik evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Yaşam alanlarının çok çeşitli olması diğer ilçelerden bu ilçelere olan göçleri artırır. Bununla birlikte ilçe içinde de çeşitli nedenlerden bir takım ev değiştirme, taşınma ya da ofis taşıma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler Pendik evden eve nakliyat firmalarından yardım almaktadırlar. Pendik nakliyat firmaları bu konuda vermiş oldukları profesyonel hizmetler ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Pendik evden eve nakliye sırasında her türlü şeyin düşünülmüş olması ve önlemin alınması bu noktada nakliye ihtiyacı olan kişileri oldukça mutlu etmektedir.

Nakliye hizmetlerinde kaliteli hizmetleri veren firma bulmak oldukça zorlaşmaktadır. Piyasada müşterilerin iyi niyetine suistimal eden birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların eline düşmemek için evden eve nakliyat firması seçilirken büyük bir titizlikle araştırma yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ile karşılaşılması kaçınılmaz olmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat ta Firmamız

Firmamız Pendik nakliyat hizmetini veren bu önemli firma yukarıda saymış olduğumuz durumları müşterilerin tekrardan yaşamaması için kurulmuştur. Müşterilerin geçmiş kötü deneyimlerini unutup Bediroğlu evden eve nakliyat firmamızı seçmesi, kaliteli hizmetlerin verildiğinin somut bir göstergesidir.

Büyüyen müşteri portföyü ve bu doğrultuda artan hizmet kalitesi ile Pendik nakliye hizmeti veren önemli firmalar arasında Bediroğlu Nakliyat vardır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve çözüm odaklı hizmet anlayışları ile daha önce sektörde rastlanmamış hizmet sunmaktadır. Bediroğlu Nakliyat kusursuz hizmetlerini Pendik’te taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerine sunmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Ayrıntıları

Garantili bir şekilde taşımacılık hizmeti sunan bu önemli firma Pendik evden eve taşıma hizmeti veren firmalar arasında bu hizmeti veren ender firmalardan biridir. Sektörde müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran firmamız müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına önem vermesi ile fark yaratmaktadır.

 Pendik Ücretsiz Expertiz ile Nakliyat

Taşıma işlemi öncesinde yetkili ve konusunda uzman bir personelin gelerek eşyalar ve bu eşyaların taşınma konumu ile ilgili olarak inceleme yapar. Bu işlem, tamamen ücretsiz olarak sağlanmakta olup taşıma işlemin daha sorunsuz ve hasarsız geçmesini sağlar.

 Pendik Nakliye ye Özel Tasarlanmış Araçlar ve Taşıma Ayrıntıları

Pendik evden eve nakliyat esnasında taşınacak olan eşyaların daha güvenli bir şekilde yolculuk geçirmeleri için üretilmiş olan bu özel kasalar, her türlü riskin düşünülerek oluşturulmuştur. Bu kasalara sahip olan evden eve nakliyat araçları eşyaların ulaşacakları yeri bir an önce ve güvenle gitmeleri için müşterilerine hizmet vermektedir.

Pendik evden eve nakliyat aracı
Pendik evden eve nakliyat aracı

Özel olarak tasarlanmış nakliye araçları ile kötü hava koşullarına ve bozuk yollara karşı tedbirini de almıştır. Pendik nakliyat firması yolda eşyaların başına gelebilecek her türlü riski ortadan kaldırmış olmaktadır. Özel brandalar ile üstü örtülmüş olan araçlara özellikle şehirlerarası taşımacılık yapar. Bu esnada meydana gelebilecek olan yağışlardan eşyaları koruyarak güvenilir bir yolculuk yapılmasına olanak sağlamaktadır.

 Özel Malzemeler İle Paketleme

Çoğu kişinin ve firmanın dikkat etmediği noktalardan biri olan eşya paketleme işleri özenle ve özel bir madde ile yapılması gereken işlemlerdendir. Özel malzemeler ile paketlenmiş olan eşyalar bu sayede yolda meydana gelebilecek olan sarsıntılara karşı dış etkenlerden korunmuş olacaklardır. Pendik evden eve nakliyat firmasının sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde kişiler eşyaları için endişelenmekten kurtulmaktadırlar.

pendik evden eve nakliyat paketleme örneği
pendik evden eve nakliyat paketleme örneği

 Mobilya Monte Ve De-Montesi

Pendik nakliyat firmasının sunduğu hizmetlerden bir diğeri de mobilyaların monte edilmesi ve sökülmesi hizmetleridir. Bu sayede çok büyük olan mobilyalar eğer sökülebiliyorsa uzman kişiler tarafından sökülerek paketlenmektedir. Sökülmeyen mobilyalar için ise yolda herhangi bir aksilik yaşanmaması için araç içlerine monte etme işlemi yapılmaktadır. Taşıma işlemleri bittikten sonra bu mobilyalar yine uzman kişiler tarafından eski hallerine geri getirilmektedir.

 Beyaz Eşyaların Sökülmesi Ve Kurulması

Pendik evden eve nakliye hizmeti veren firmanın beyaz eşyaların sökülme ve takılma işlemleri esnasında da etkin rol oynadığından söz etmek mümkündür. Tecrübeli kişiler tarafından taşıma işlemi başladığında titizlikle beyaz eşyaların sökümü yapılır. Nakliyat işlemi bittikten sonra yine aynı titizlik ile kurulumu yapılarak nakliyat gerçekleştirilir. Takma ve sökme esnasında bir problem çıkması durumunda sorumluluk tamamen firmamıza ait olacaktır.

 Avizelerin Sökülmesi Ve Takılması

Eğer avizelerin takılmasını yapamayacak iseniz , bu hizmette Pendik evden eve nakliyat firmamız tarafından yapılmaktadır. Büyük bir hassasiyet ile sökülme işlemleri yapılan avizeler hiçbir zarar görmeden kendilerini yeni yuvalarında bulmaktadırlar. Özellikle avizelerin hassas yapılı eşyalar olmaları nedeni ile paketleme aşamasında en çok dikkat edilen eşyalardan biridir bu eşyalar. Özel malzemeler ile çok dikkatli bir şekilde paketlenen avizeler yine taşıma aşamasında oldukça özen ile asansöre konur ve yavaşça aşağı indirilip araçlarla istiflenir. Taşıma esnasında da başlarına bir aksilik gelmemesi için araç içinde duvarlara tutturulur.  Bu şekilde avizeler hiçbir aksilik yaşanmadan gidecekleri yere ulaşmış olacaktır.

 Perdelerin Sökme Takma İşlemlerinin Yapılması

Yine taşınma aşamasının en can sıkıcı taraflarından biri olan perde sökme ve takma işlemleri nakliyat firmasının sunduğu hizmetler arasındadır. Özenle sökülen perdeler özel malzemeler ile paketlendikten sonra uygun bir şekilde araçlara istiflenerek yola çıkarılmaktadır. Bu noktada kişilerin gönül rahatlığı ile nakliye işlemlerini izlemesi yeterli olacaktır.

 Pendik Sigortalı Nakliyat

Nakliyat yaptıracak olan kişilerin, bazı eşyalarının kırılmasından ya da zarar görmesinden korkması durumunda devreye, eşyaya özel sigorta sistemi girmektedir. Kırılma riski olan eşyanın nakliye firmasına sigortalattırılmasından sonra meydana gelebilecek olan zararda Pendik nakliyat firmamız karşılamaktadır.

Yapılan bu taşıma hizmeti kapsamında taşınan tüm eşyaların Pendik sigortalı nakliyat firmamız tarafından sigortalanması şüphesiz müşterilerini en mutlu eden şey olarak karşılanmıştır. Her ne kadar profesyonel bir ekip tarafından tecrübeli bir şekilde hizmet veriliyor. Ama yine yaşanacak tüm aksiliklere karşı eşyaların sigortalanması müşterilerin firmamız Pendik evden eve nakliyat seçmesindeki en büyük etkenlerdendir.

pendik sigortalı evden eve nakliyat
pendik nakliyat sigortalama

Sigorta hizmetinden farklı olarak taşıma işlemini gerçekleştirecek olan bu firmanın tüm taşımacılık belgelerine sahip olması gerekir. Ve prosedürleri uyguluyor olması güven tazeleyen bir diğer nokta olarak görülebilmektedir. Bu taşımacılık belgelerinin eksik olması ya da prosedürlerin tam olarak yerine getirilmediği durumlarda , yetkililer tarafından yolda durdurulan araçlara el konulması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Böyle bir durumda nakliye gerçekleştiren kişiler maddi ve manevi hatta zaman kaybı yaşayacaklardır. Bu bağlamda nakliyat yapılabilmesi için gerekli olan tüm belgeler ile prosedürlerin eksiksiz olması gerekir.

Tüm bu nakliye öncesinde, nakliye sırasında ve sonrasında yapılan hazırlıklar müşterilerin eşyalarının konforlu bir yolculuk yapması içindir.  Bu hizmetler sayesinde nakliyat işlemi yaptıracak olan kişiler düşünmeden güvenle bu nakliye firmalarını tercih edebilir. Bu işlemlerinin gerçekleşmesini büyük bir keyif ile seyredebilirler.

 Dış Cephe Asansörü İle Taşıma

Nakliye işlerinin en zor kısmı olan eşyaların evden indirilmesi ya da çıkarılması durumu, dış cepheye kurulan asansörler sayesinde artık dert olmaktan çıkıyor. Kurulan bu asansörler ile çok hızlı, güvenli ve profesyonel bir şekilde yapılan eşya indirme ve çıkartma işlemleri nakliyatın birkaç saat içinde bitmesine olanak sağlayan bir durumdur.

Pendikten Şehirlerarası Nakliyat

Büyük ön tekerli araçlar ile taşınması dağlanan eşyalar bu sayede ulaşacak oldukları yere çok kısa sürede varabilmektedirler. Pendik evden eve nakliyat firması Pendik içerisinde hizmet vermesinin yanı sıra Pendik’den çıkarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliye işlemi gerçekleştirebilmektedirler. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübenin birleştirilmesi ile orya çıkan profesyonel nakliye anlayışı kişilerin eşya taşınması esnasında bir problem yaşamamasını ve gönül rahatlığı ile yeni evlerinin tadını çıkartmasını sağlamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir