Parça Eşya Taşıma Fiyatları ve Ayrıntıları

Parça Eşya Taşıma diğer bir adıyla Parsiyel Taşıma ; ufak araçlara sığmayacak boyutta olan fakat değerli olan eşyaların parça fiyatı verilerek şehir içinde veya şehirler arasında belirli bir yerden belirlenmiş olan başka bir yere taşınmasıdır.Evden eve nakliyat yaptırırken tüm eşyalarınız taşınıyor.

Peki tek parça eşya taşıma yaptırılıyor mu ? Evet. Tek parça eşya taşımada Bediroğlu Evden Eve Nakliyat ile mümkün. Bu eşyalar taksi panelvan veya diğer ufak çaplı araçlara sığmayan ama taşınması gerektiğini düşündüğünüzde böyle bir taşınma yöntemi ortaya çıkmaktadır.

Tabi bazen bu eşyalar kendi evinizde, ofisinizde, fabrikanızda veya iş yerlerinizde olabildiği gibi bazen yeni aldığınızın bir eşyanın taşınmasını istediğinizde de ortaya çıkması muhtemel olabiliyor. Örneğin; Ailenizden anne ve babanızdan uzakta bir yerde yaşıyor veya çalışıyorsunuz ama ailenize veya sevdiklerinize bir hediye veya gerekli olduğunu düşündüğünüz bir eşya göndermek istiyorsunuz.İşte tam da burada parça eşya taşıma size en uygun taşınma yöntemi haline geliyor.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Mevcut olan eşyanızın veya yeni alıp göndermek istediğiniz eşyayı taşıtmaya karar verdiğiniz zaman; önce eşyanın boyutu, kaplayacağı tahmini yeri veya eşyanın hassasiyetini bize telefonda bildirdikten sonra bir fiyat alabilirsiniz.

Bunları tarif etmekle uğraşamam diyorsanız bize telefonla ulaştığınızda en uygun gördüğünüz saat ve tarihte ekibimizde expertiz yapan çalışanımız sizi ziyaret ederek tam bir bilgi alıp size en uygun fiyatı veriyor. Fiyattan memnun kaldığınız takdir de taşıma işlemini gerçekleştirilecek olan tarihi ve saati bize söyleyerek parça eşyanızın taşınmasına start verebilirsiniz. Eşyanızın hassasiyetini gören ekip arkadaşımız bizlere gerekli bilgileri verdikten sonra bu bilgiler ışığında yükleme günü paketlemesi en hassas ve sağlam şekilde yapılır. Araç şoförüne de gerekli bilgiler verildikten ve yol haritasında uyguladığımız özel sistemine bilgisayar üzerinden kayıt ettirilir. Unutulmaması, yanlış adrese gitmemesi veya verdiğiniz zaman diliminde yerine ulaşması sağlanacaktır.

Eşyanızına herhangi bir zarar gelmemesi için firmamız yükleme, boşaltma ve taşınma esnasında tüm tedbirleri almıştır. Fakat buna rağmen beklenmedik bir sorunla karşılaşma ihtimali olmasına karşın yinede eşyanızın değerine göre sigortalanır.
Sigortalama ve Şehirlerarası evden eve nakliyat ile ilgili bilgi için hizmetlerimiz sayfasına bakınız…