Madenler evden eve nakliyat ta siz değerli müsterilerimize 20 yıllık tecrübemiz, tecrübeli çalışanlarımız ve özel ekipmanlarımızla şehiriçi ve şehirlerarası ; Ümraniye evden eve nakliyat  ofis,fabrika,piyano ve fuar taşıma işlerinizi en sorunsuz şekilde yapıyoruz.

Bizimle telefonla veya mail ile irtibata geçtikten sonra uzman ekibimiz adresinize gelip sizi ziyaret ederek expertiz yapıyor.

Expertiz: telefonla veya mail atarak verdiğiniz bilgilere göre kabaca size çıkarılan fiyata kesinlik getirmek için uzmanlarımızın taşınacak eşyalarınızı görerek size uygun tam ve kesin bir fiyat vermesidir. Expertize gelen uzmanlarımız eşyalarınızın taşınma tarihi ve saatini,eşya hacmi, taşıma esnasında kullanılacak malzeme ve ekipman bilgileri, sizin istek ve arzularınızı ve gerekli detay bilgileri memnuniyetiniz için tek tek not ederek uzmanlarımız yanınızdan ayrılıyor.
Expertiz yapıldıktan sonra sizin belirlediğiniz tarih ve saatte güvenilir ve tecrübeli kadromuz eşyanızı taşımak için geliyor ve planlama yapıldıktan sonra çalışmaya başlanıyor.

 


Madenler’de Başlıca Hizmetler

Kategoriler: Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir