Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak Kadıköy evden eve nakliyat konusunda profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bilindiği gibi nakliyat hizmeti, oldukça zahmetli ve deneyim gerektiren bir hizmettir. Bu hizmet, yalnızca işini bilen nakliyat firmaları tarafından yapılırsa sağlıklı olur. Bu konuda yıllardan beri artan tecrübemizle Kadıköy sakinlerine en iyi nakliyat hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat

Anadolu Yakası’nın en sakin ve yaşanılabilir ilçelerinden biri olan Kadıkoy, gerek sahili gerekse tarihi havasıyla İstanbul’un vazgeçilmezidir. Binlerce yıllık tarihi olan Kadıköy’ün, yaşamak için en doğru yerlerden birini seçen sakinlerinin nakilat ihtiyacını da Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak biz üstlenmekteyiz. Nakliyeye özel tasarlanmış araçlarımızla yalnızca nakliyat hizmeti gerçekleştirmiyoruz. Bunun yanı sıra ücretsiz ekspertiz hizmetiyle uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın değerini korumaktayız. Eşylarınızı, özel malzemeler ile paketleyerek taşıma sırasında oluşabilecek tüm darbelerden koruyoruz. Böylece, eşyalarınızın sağlamlığını size garanti ediyoruz.

Mobilyalarınızı montesi ve demontesi konusunda da sizlere yardımcı olarak nakliye konusunda tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde karşılamaktayız. Evinizin vazgeçilmez aksesuarları olan beyaz eşyaların, avizelerin, perdelerin ve halıların sökülüp takılması ya da yerleştirilmesi konusunda alanında uzman ekibimiz her zaman yanınızda. Uzman müşteri temsilcilerimizle her ihtiyacınızı en doğru şekilde anlıyor ve bu ihtiyaçları profesyonel araçlar ve malzemelerle gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimiz, dilediğinde eşyaya özel sigortalama ve dış cephe asansörü kurma hizmetini de en iyi şekilde vermekteyiz. Büyük on teker nakliye araçlarımız ile Kadıköy’den Türkiye’nin diğer tüm illerine evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Eğer Kadıköy Evden Eve Nakliyat konusunda bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz!

Neden Kadıköy Evden Eve Nakliyat?

Taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış personellerimizle evden eve nakilyat konusunda neden bizi tercih etmeniz gerektiğini birkaç maddeyle sizlere anlatalım:

  • Kadıköy Evden eve nakliyat hizmeti, basit bir taşımacılık hizmeti gibi görünse de, işinin ehli olmayan firmalarla bu hizmeti alırsanız yüksek ihtimalle mağdur olabilirsiniz. Biz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere nasıl daha iyi bir hizmet verebiliriz düşüncesiyle çalışmaktayız
  • İşinde uzman olmayan kişiler, nakliyat konusunda değerli eşyalarınıza zarar verebilirler. Her işte olduğu gibi nakiyat hizmetinin de püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktaları yıllardan beri gelen tecrübemizle harmanlayarak dur durak bilmeden Kadıköy Evden Eve Nakliye hizmetinde sizlere hizmet vermekteyiz.
  • Kaliteli hizmet, her zaman yüksek fiyatlarla yapılmaz. Sizden uçuk fiyat talep eden firmaların bu işi en iyi şekilde yaptıklarına aldanmayın. Mutlaka anlaşacağınız nakliyat firmasının referansları, personelleri ve araçları hakkında bilgi edinin. Biz, Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak uzman personellerimiz ve kendi araç filomuzla bu hizmeti hem kalite standartlarından ödün vermeden hem de cebinizi yakmadan yapmaktayız.
  • Nakliyat hizmeti, oldukça zahmetli ve yorucudur. Fakat bu durum, firma personellerinin güler yüzlü hizmet anlayışına etki etmemelidir. Biz, eşyalarınızı güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla taşımaktayız. En büyük referans kaynağımız, nakliyat hizmetmimizden memnun kalan müşterilerimizdir.

 

Hizmetlerimiz

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat olarak Kadıköy’de şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, eşya monte ve demonte ve ücretsiz ekspertiz gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetleri, nakliyeye uygun araçlarla ve güler yüzlü personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. En büyük referans kaynağımız, mutlu olan müşterilerimizdir.

Eşyalarınızı Türkiye’deki tüm illere evden eve sigortalı ve asansörlü nakliyesini yaparken aynı zamanda iş ciddiyetini ve prensiplerini elden bırakmıyoruz. Taşımacılık, yalnızca bir eşyayı bir noktadan diğer noktaya ulaştırmak değildir. Aynı zamanda oldukça ciddiyet ve bilgi birikimi istemektedir. Biz, Kadıköy Nakliyat firması olarak iş ciddiyetini ve kalite standartlarını asla ihmal etmiyoruz.

Bizi arayıp nakliye fiyatı aldıktan sonra özel eşyalarınızı toplayıp geriye kalan tüm işlemleri bize bırakabilirsiniz. Bu noktada, profesyonel hizmeti ayağınıza getirerek tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyip nakliyeye uygun özel araçlarımızla yeni adresine taşımaktayız. Size kalansa oturup kahvenizi içmek! Hepsi bu kadar.

Misyonumuz – Vizyonumuz

40 yıla dayanan hizmet hayatımızda evden eve nakliyat konusunda profesyonelleşen ekibiyle Bediroğlu Evden Eve Nakliyat olarak üzerinde durduğumuz bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar: müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, süreklilik ve kararlılık, dürüst iş anlayışı, güler yüzlü hizmettir.

Eşyalarınızın taşınması konusundaki keygılarınızı anlıyoruz. “Eşyalarıma zarar gelir mi?”, “Ne kadar sürede taşınır?”, “Monte işlemi nasıl gerçekleşir?” gibi soruların kafanızda netleşmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle bu gibi kaygılarınızı gidermek adına 08:00-22:00 saatleri arasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taşımacılık hizmetinin öncü firmalarından birisi olarak sizlere tüm eşyalarınızın güvenli ve uygun fiyatlarla nakliyesini garanti ediyoruz. Biliyoruz ki eşyalarınızın taşınması konusunda güvenilir bir firma bulmanız, bulsanız da ona güvenmeniz oldukça güçtür. Ancak 40 yıla dayanan tecrübemizle sizlere güvenilir hizmet adına dur durak bilmeden çalışmaktayız.

Bizimle şimdi iletişime geçmek için 0216 306 15 30 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Size kaliteli ve güvenilir Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir