Menu
  • Bizi Arayın 0216 306 15 30

  • Ç.Saatleri 07:00 - 21:00

  • Bize Yazın info@bedirogluevdenevenakliyat.com

Hizmetlerimiz

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Bu yazımızda sizlere Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ile ilgili olarak önemli detaylar paylaşacağız.Ev taşıma süreci oldukça zordur. Ülkemizde taşımacılık sektörüne olan güvensizlikten dolayı ev taşıyacak olan kişiler evleri taşımadan dahi taşıma sürecinin nasıl olacağı konusunda kara kara düşünmektedirler.

Read More
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı’nda Türkiye’nin her ilinde hizmet veren Bediroğlu Nakliyat ta olduğu kadar ofis taşımaya 1999 yılında başlamıştır. O tarihten bu yana bölgesinde ustalaşmış anlamda taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Ofis taşıma işlerinizi hizmetlerine ağırlık vererek daha fazla müşteriye taşıma yapıyoruz.

Read More
Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama ev taşıma işinden farklı, tecrübe ve dikkat gerektirdiği gibi paketleme kadar zor ve profesyonellik gerektirir. Bediroğlu evden eve nakliyat ile Ev Eşyası Depolаmа hizmetini çok uygun fiyata аlаbіlіrsіnіz.Günümüzde eşya depolаmа hіzmetlerі istenilen ѕeviyede prоfeѕyоnelce yapılamamaktadır.

Read More
Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı diğer bir adıyla Parsiyel Taşıma ; ufak araçlara sığmayacak boyutta olan fakat değerli olan eşyaların parça fiyatı verilerek şehir içinde veya şehirler arasında belirli bir yerden belirlenmiş olan başka bir yere taşınmasıdır.Evden eve nakliyat yaptırırken tüm eşyalarınız taşınıyor.

Read More