Gizlilik Politikası

Adı Geçen bedirogluevdenevenakliyat.com web sitesi tüm hakları Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firmasında saklıdır.

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat ın sözleşme ve taşınma esnasındaki tüm müşteri bilgileri belirlenen taşınmalar için kullanılmasından öteye geçmez.

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat ile taşınan müşterilerin site üzerinden ilettikleri kişisel bilgiler bu gizlilik politikası gereği hiçbir 3. şahısla paylaşılmamaktadır. Canlı destek esnasında ilettiğiniz e-posta, isim, soyisim ve telefon numarası gibi kullanıcıya özel bilgilerin tamamını kapsamaktadır.

İşbu Gizlilik Politikasında belirtilen haller dışında hiçbir kuruma açıklamaz. Bediroğlu Evden Eve Nakliyat sadece kendi potföy ve müşteri profilini ve istatiksel çalışmalar amacıyal kullanalabilecektir.

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat Canlı destek hattından alınan bilgileriniz ve sözleşmede alınan bilgilerinizi hiçbir kurumla paylaşmamayı sizlere tüm hakları ile taahhüt etmektedir.

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat, işbu Gizlilik Politikasında belirlenen şartları, istediğinde yine adı geçen bedirogluevdenevenakliyat.com sitesinde yayınlamak şartı ile tek taraflı olarak değiştirebilir. Yapılan değişiklik işbu Gizlilik Politikasındaki şartları bedirogluevdenevenakliyat.com sitesinde yayınlandığı tarih içerisinde yürürlükte olacaktır.

gizlilik-politikasi pdf