Ford Trucks, pazara sunduğu 2016 model yeni çekici, inşaat ve yol kamyonu serilerini, Türkiye’nin dört bir yanında; Ford Trucks Yetkili Satıcıları ve Ford Trucks yöneticilerinin de katılımlarıyla müşterileri ile buluşturuyor. Güç, teknoloji ve verimliliğe odaklanarak geliştirilen E6 uyumlu Ecotorq motorlu yeni ağır ticari araçlar müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Nisan ayı nihayetinde başlanan yeni Ford Trucks mahalli tanıtım aktiviteleri dahilinde, bugüne kadar 8 Ford Trucks Yetkili Satıcısı’yla beraber 11 etkinlik gerçekleştirildi ve 2.650 müşteriyle buluşuldu. Yeni Ford Trucks Serisi tanıtım aktiviteleri Eylül sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Kuvvetli, teknolojik ve randımanlı

Yeni nesil Ecotorq motor ile donatılan yeni Ford Trucks Serisi 480 PS’e kadar çıkabilen gücü ve 2500 Nm’ye erişebilen tork değeri ile yüksek sürüş performansı sunarken, yüksek verimliliği ile de öne çıkıyor. Yakıt ekonomisinde bir evvelki modele göre %8,5 iyileşme sağlayan yeni Ford Trucks modellerimiz sunduğu Şerit Takip, Aktif Acil Vaziyet Frenleme, Geliştirilmiş Ek Fren Sistemleri gibi yeni teknolojiler ile de fark yaratmaya hazırlanıyor.

Yakıt ekonomisinde İyileşme, Güç ve yüksek performans

Fikri ve Sınai hakları yüzde 100 Ford Otosan’a ait olan, Türkiye’de geliştirilen ve üretilen ilk ve tek ağır ticari araç motoru Ecotorq, etrafçı ve ekonomik motor teknolojisi ile daha az yakıt tüketerek daha çok verim sağlıyor. Yeni Ford Trucks serisi Türkiye ve beynelmilel pazarlar için 330-480 PS arası güç seçeneklerini E3, E5 ve E6 emisyon düzeylerinde sunuyor. Bir önceki sürümlere göre %8.5 oranında yakıt tasarrufu sağlayan Ecotorq motor ile yeni Ford Trucks serisi, bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan testlerle sektördeki en rekabetçi yakıt tüketim değerlerine erişirken, tork ve güçteki artış ile de tüm şartlarda yüksek performans sunuyor.

Kategoriler: Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir