Esenler evden eve nakliyat firması olarak yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün ne kadar zor bir sektör olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız son model araçlar ve en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor. Müşteri memnuniyeti için çok büyük bir çaba sarf etmektedir.Ev taşımak çoğumuz için çok zahmetli ve yorucu bir iştir. Bu uzmanına bırakılması gereken bir iştir. Biz sizin yerinize evinizi çok uygun fiyatlara taşımaktayız. iz yorulmayın yükünüz size yük olmasın profesyonel kadromuz genç araç filomuz haftanın 7/24 hizmetinizdedir.

Eşyalarıma Bir şey Olur mu ?

Ambalajlı ve sigortalı nakliye hizmeti almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçip daha detaylı bilgiye ulaşbilirsiniz.. Ayrıca ücretsiz verdiğimiz expertiz hizmetinden de faydalanabilirisiniz.

Expertiz uzmanımız evinize gelerek eşyalarınızı yerinde tespit ediyor ve eşyalarınız için uygun araç seçimini ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanılıcak bunları belirledikten sonra sözleşme forumu dolduruluyor taşıma günü ise personellerimiz evinizi A’dan Z’ye kadar hepsini paketliyor sarıyor ve büyük bir titizlikle nakliye kamyonuna yerlerştiriyor.

Kategoriler: Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir