Derince Evden Eve Nakliyat

Derince evden eve nakliyat firmamız sizlere kaliteli ve marangozlu evden eve nakliyat hizmeti sunmaya devam ediyor.

derince evden eve nakliyat paketlemesi
derince evden eve nakliyat paketlemesi


Derince evden eve nakliye hizmeti almak istediğinizde 7/24 saat hizmet veren firmamız uygun fiyata sigortalı ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Bediroğlu evden eve nakliyat evinizdeki bütün eşyalarınız havalı patpat naylonlarla ambalajlayıp geniş kapsamlı sigortayla taşımaktadır.

Derince nakliyat firması olarak İstanbul başta olmak üzere tüm türkiye ve yurt genelinde evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası eşya taşımacılığı ve aynı zamanda depolama hizmeti vermekteyiz.
Beyaz eşyalarınız yerlerinden sökülüp nakliyeye uygun şekilde ambalajlayıp yeni taşındığınız evinizde yerleri hazırsa bağlantıları yapılıp teslimatı yapılır.
Eşyalarınız komple ambalajlı bir şekilde uzman kadromuz tarafından sorunzca taşınacağınız yeni evinize transfer edilir ve aynı şekilde dizilimi, kurulumu ve yerleştirilmesi ekibimizce sağlanmaktadır.

Derince Evden Eve Nakliyat Hizmet Ayrıntıları

Expertizlerimiz uzman personelimize işi tanımlar ve bilgilendirir.Bu bilgiyle beraber ekiplerimiz gerekli araç gereci hazırlar.Derince bölgesine göre uygun olan araç belirlenir. Aracın iç ve dış temizliği tekrardan yapılır. Uygun görülen tarih ve saatte Derince nakliye için tecrübeli ve uzman ekibimiz hazır bulunur. Gerekirse 1 gün öncesinden mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız paketlemeye hazır hale getirilir.Derince bölgesinin çevre hassasiyetinin farkındayız ve rahatsızlık olmaması için hızlıca eşyalarınız kamyonlara taşınır. Taşınacağınız semtteki evde de aynı itina gösterilir.Eşyalarınız, gerekli montaj yapılarak düzenlenmesi sağlanır.

Call Now ButtonHemen Arayın