Firmamız Bediroğlu Nakliyat, çok sayıda nakliye hizmetini işinde uzman ekibiyle birlikte son teknoloji ekipmanlarıyla kusursuz bir şekilde kullanarak Bursa merkezli evlerinizi yeni evinize taşıyor.Bursa ili içerisinde ihtiyaç duyduğunuz evden eve taşıma hizmetini Bursa evden eve nakliyat hizmetini adı altında büyük bir titizlikle tamamlamaktadır. Sektör içerisinde uzun yıllar boyu aktif bir şekilde çalışan firmamız, Bursa ili içerisinde istediğiniz yere taşınmanızda yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız, bünyesinde bulunan işinde uzman ekibi ve geniş araç filosu sayesinde eşyalarınızın paketlenmesinden nakledilmesi aşamasına kadar bütün aşamalarda yer almaktadır.

Bursa ili içerisinde Bursa evden eve nakliyat hizmeti almak istediğiniz zaman firmamız ücretsiz bir ekspertiz çalışması gerçekleştirerek sizin için uygun olan taşınma şeklini size sunmaktadır. Bu ekspertiz işlemi sırasında firma uzmanımız, eşyalarınızın ne kadar kaplama malzemesine ihtiyaç duyacağı, kaç araç gerekeceği, kaç uzman çalışana ihtiyaç duyulabileceği hakkında detaylı inceleme gerçekleştirmektedir.

Ortaya çıkarılan ekspertiz raporu sonucunda size uygun olan gün ve tarihte taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Her eşyaya özel hassas koruma

Bursa evden eve nakliyat hizmetinin sizler için kusursuz olması adına eşyalarınızın paketlenmesinde balonlu naylon kullanmaktayız.

Firmamız Bediroğlu Nakliyat, Bursa ili içerisindeki taşınmanızda ilk aşama olarak planlama aşamasını gerçekleştirmektedir. Bu aşamada daha önce bahsettiğimiz ekspertiz ve tarih planlama aşamasıdır.

İkinci aşama ise eşyalarınızın kırılmaya dayanıklılıklarına göre sınıflandırılması ve buna uygun malzemenin seçilmesi aşamasıdır. Mobilyalarınız zarar görmeden profesyonel bir şekilde demonte edilip ardından kurulumu gerçekleştirilir.

Üçüncü aşama ise, eşyaların tamamının planlı bir şekilde titizlikle evinize çıkarılıp, istediğiniz yere bırakılmasını ve ambalajından dışarı çıkarılmasını içermektedir.

Bursa ilimiz içerisinde sizlere Bursa evden eve nakliyat hizmeti vermekten ve eşyalarınızı en az kendi eşyalarımız gibi korumaktan ve taşımaktan memnuniyet duyuyoruz. Sektör içerisinde yer aldığımız ilk günden bu yana işimizi layığıyla yaparak sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

 

Bursa evden eve nakliyat hizmeti için detayı bilgi almak ve sorularınızı sormak için bizi arayabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat da hizmet semtleri

  • OSMANGAZİ
  • NİLÜFER
  • MUDANYA
  • YILDIRIM