Beykoz Evden Eve Nakliyat

Son zamanlarda Beykoz evden eve nakliyat sektöründeki artan hizmet kalitesi, firmalarında bu hususa oldukça dikkat etmesini sağlamıştır. Çoğu taşımacılık firması personellerini bu konuda eğiterek sorunsuz bir şekilde taşıma hizmetlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat hususunda dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi de eşyaların zarar görmeden taşınması işlemidir…
Beykoz firmaları arasında rekabet düzeyi de artmış durumda birçok taşımacılık firması taşınan eşyaları sigortalatarak müşterilerin mağdur olmasını önlemektedir.

Taşımacılık firmaları arasında bu rekabet birçok müşterinin faydasına olmuştur. Sektörün lider firmaları bu konuda örnek teşkil ederken birçok taşıma firması bu tür firmaların hizmetlerini güçleri yettiğince uygulamaya çalışmaktadır.

Beykoz evden eve nakliyat genel resmi

Beykoz evden eve nakliyat genel resmi

Beykoz Garantili Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliye firmaları arasında hizmetlerini sürdüren firmamız büyüyen müşteri portföyü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Eşya taşıma hususunda personellerine oldukça kaliteli bir şekilde eğitimler vermektedir. Aynı zamanda taşıma yaptığı eşyaları sigortalaması ile de bir adım ön plana çıkmaktadır. Bu sayede müşterilerin taşıma süreci boyunca kafasında tek bir soru işareti dahi bulunmamaktadır.

Ülkemizin en çok göç alan ili İstanbul’da en çok göç alan ilçelerden biri de Beykoz ilçesidir. Beykoz ilçesi 2007 yılında 240 bin nüfusa sahipken bu rakam 2017 yılında 250 bine ulaşmıştır. Bu durum da yoğun göç alma ve göç verme durumu Beykoz evden eve nakliyat ihtiyacını da beraberinde getirmiştir.

İnsanlar yıllar boyu yer değiştirerek yaşamıştır ve bunun en büyük sebebi geçim problemidir. İnsanlar geçimlerini sağlamak adına bölge bölge gezmekte, geçimine uygun olan yerde kalmaktadırlar. Şöyle bir düşünelim, bugün kurulu düzen bulunduğunuz bölgede yaşıyorsunuz ve  yarın başka bir ilden iş teklifi aldınız, bu iş teklifi sizin için cazip bir teklifse ertesi gün eşyalarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.

Bu örnekte de görüldüğü gibi insanlar çalışma alanı bulup geçimlerini rahat idame ettirecekleri yerlere taşınırlar ve bu taşınmalar esnasında evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarlar. Beykoz evden eve nakliyat firmaları da Beykoz’a evini taşıyacak ya da Beykoz’dan başka bir bölgeye taşınacak insanlara bu konuda hizmet vermektedir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat  Ayrıntıları

Beykoz evden eve nakliyat sektörünün en yoğun olduğu dönemlerden biri de memur tayin ve atama dönemleridir. Bazı dönemler oluyor ki sadece 1 ay içinde 10 binlerce memur ataması yapılabiliyor. Ufak bir hesaplama yaptığımız zaman bu kişilerin %25’i kendi bulunduğu ile atansa, %25’i de ev taşıma gereği duymasa bile 5000 bin adet evden eve nakliyat işlemine tekabül etmektedir.

Sadece tek bir memur atama döneminde duyulan evden eve nakliyat ihtiyacını yukarıdaki örnekle gözleriniz önüne getirdik ve ülkemizde yılın birçok döneminde bu tür atama, tayin işlemleri olmaktadır. Evden eve nakliyat bu dönemlerde Beykoz ilçesinde de önemli bir ihtiyaç haline gelmektedir. Beykoz nakliyat firmaları bu talepleri karşılamak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Yukarıda size bir çok taşınma sebebi, istatistik ve nüfus bilgileri verdik. Artık bu sebeplerden birini kullanarak taşınma zamanı geldi diyelim, yapmanız gereken şey hemen elinize telefonunuzu alıp, ya da bilgisayarınız başına geçip bir araştırma yapmaya başlamak. Tabi bilgisayar başına geçmeden önce çayınızı almayı da unutmayın. J

Taşınacağınız yer Beykoz ise Beykoz evden eve nakliyat yazarak aramalarınıza başlayabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra size güven veren, yakın hissettiğiniz firmaları not alın.

Öncelikle not aldığınız firmalarla ilgili kısa bir araştırma yapmanızı öneririz. Daha insanlara güzel taşınma tecrübeleri yaşatmış firmaları tercih etmenizi öneririz. İnsanlara kötü tecrübeler yaşatan firmalar genellikle Google İşletme yorumlarında kendilerini belli edecek ve size kötü tecrübeler yaşatmalarına fırsat kalmadan listenizdeki yerini kaybedecektir.

Her işin bir emeği ve her emeğin hak ettiği bir saygı ve bedel vardır. Bu nedenle bir iş yaptıracağını zaman o işi bedelinin altında fiyatlara yaptırmaya çalışmamanızı öneririz çünkü bedelinin altında yapılmaya çalışan işler çoğu zaman hüsranla sonuçlanır ve size olumsuz tecrübeler yaşatır. Ev taşımanın da çok hassas bir konu olduğunu düşünecek olursak tecrübelerinizi hatırlayın ve makul fiyatlı profesyonel nakliyat firmasıyla çalışın.

Eşyalarınız sizin için değerlidir, eşyalarınıza sizin verdiğiniz değeri verecek ve onlara zarar vermeyecek nakliye firmalarını bulmanız çok güzel değil. Kısa araştırmalar sonrasında işini hakkıyla yapan firmalar bulabilirsiniz.

Beykoz evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de taşınacak eşyalarınızın sigorta durumudur. Eşyalarınızın sigortalı olması durumunda yaşanacak olumsuzluklara karşın içiniz rahat olur ve maddi kayıplardan korunursunuz.

Eşyaların Özenli Paketlenmesi

Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması için en önemli kriterlerden biri de eşyalarınızın tekniğine uygun şekilde paketlemesinin yapılmasıdır. Eşyalarınız işin uzmanı kişiler tarafından doğru malzemelerle paketlenirse taşıma sırasında zarar görmeyecektir ve yeni evinizde eşyalarınızı eskisi gibi bulabileceksiniz.

Bir de şunu belirtmekte fayda var her ne kadar hizmet aldığınız nakliyat firması paketlemeleri yapacak olsa da sizin dayanamayıp değer verdiğiniz eşyalarınızı paketleyeceğinizi biliyor. Bu eşyaların paketlenmesinde lütfen uygun ambalaj malzemeleri kullanın ve üst üste gelip kırılacak şekilde paketlemesini yapmayın. Gerekirse eşyaların taşınması esnasında nakliye firması personeline de bu konuda danışabilirsiniz.

Ekspertiz Nakliyede Önemlidir

Yukarıdaki paragrafta evimizi taşımaya karar verdik, firmaları belirledik ve aramaya başladık. Aradığımız firmalar size eviniz kaç oda kaç salon dedikten sonra hemen fiyat veriyorsa o işte bir yanlışlık var demektir. Çünkü her 2+1 ev bir olmadığı gibi her aynı oda ve salona sahip olan evdeki eşya oranı da aynı değildir. Bu nedenle taşımayı yapacak nakliye firmasının doğru araç ve personeli göndermesi, doğru fiyatlama yapması adına ekspertiz önemlidir.

Nakliye için anlaşma yapacağınız firmadan mümkünse ekspertiz yapmalarını isteyiniz, aksi takdirde sizi sürprizler bekleyebilir. Nakliye firmanız taşınacağınız konumdan gelecek ve uzaklık söz konusuysa yapacağınız eşya listesi ve çekeceğiniz resimler konusunda firmayı yönlendirebilirsiniz. Bu noktada iş size düşüyor. Beykoz nakliyat firmaları müşteriden gelen taleplere göre yerinde ekspertiz yaparak müşterilerini beklemedikleri sürprizlerden korumaktadırlar.

Eşyalarınızın Kategorilendirmesini Yapın

Taşındıktan sonraki en büyük problemlerden biri de eski evimizde yerine alıştığımız şeyleri ilk etapta aynı yerinde bulamamızdır. Bu problemi yaşamamanız için eşyalarınızı kategorilendirip paketleyin.

Örnek vermek gerekirse bir koliye koridor çekmece ismiyle koridordaki vestiyer çekmecesinde bulunan eşyaları, başka bir koliye salon kitaplık yazarak salondaki kitaplıkta bulunan eşyaları doldurabilirsiniz. Bu sayede yeni evinizde eşyalarınıza ulaşmak çok kolay olur ve tüm kolileri tek tek aramak zorunda kalmazsınız. Eşyaların kategorilendirilip yeniden dizilirken de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Nakliye Planınızı Oluşturun

Eğer sizin için de uygunsa evden eve nakliyat için en uygun zaman hafta içi gündüz saatleridir. Hafta sonları nakliye firmalarının yoğun olması, insanların tatil günü olması, çocukların bina alanında yoğun olması gibi birçok sebep size olumsuz yansıyabilir.

Hafta içi özellikle iş saatleri bina içleri çok yoğun değildir, asansör kullanımı düşüktür ve binadaki rahatsız olabilecek insan sayısı oldukça azdır. Bu nedenle hafta içi yapılacak bir taşınma işlemi hafta sonu yapılacak olana göre çok daha sıkıntısız ve rahattır. Taşıma planınızı yaparken bu konuyu dikkate almanızı öneririz.

Beykoz evden eve nakliyat firmasından randevu alırken müsait olması durumunu sorgulayarak hafta içi gün içinde bir saati seçebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz Sizin İçin

Beykoz evden eve nakliyat olarak büyük on teker araçlarımızla iyi bir nakliye tecrübesi yaşamanız için çaba sarf ediyoruz.  Araçlarımız evden eve nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde sizi beklemediğiniz sürprizlerden kurtarıyoruz, tüm eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Kapsamındaki Ana Hizmetlerimiz;

Özel ambalaj malzemeleriyle eşyalarınız paketlenmesi
Mobilya de montaj ve montajı
Beyaz eşyaların sökülmesi ve yeniden kurulumu
Avizelerin sökülüp, tekrar takılması
Perdelerin sökülüp tekrar takılması
Eşyalarınızın sigortalı şekilde taşınması

İyi Analiz Problemsiz Nakliye


Evinizin taşınma sürecinde nakliye firmanızı iyi bilgilendirdiyseniz, size uygun hizmet sunacaktır. Personel sayısı ona göre belirlenecek, araç ona göre belirlenecektir. Siz de yaptığınız doğru analiz sayesinde taşıma işini problemsiz şekilde halletmiş olacaksınız. Nakliye firmasının ev içi yanında ev dışı ile ilgili de doğru bilgilendirilmesi gerekir. Binaya araç yanaşabiliyor mu, daire kaçıncı katta, yük asansörü var mı, bu soruların cevabı nakliye firmanız için önemlidir.

Sözleşme Yapın, Sürprizleri Unutun

Evden eve nakliye yaptıracak kişilerin en büyük sorunlarından biri de maalesef taşıma esnasında değişen fiyatlardır. Evinizi taşıyacak araç geldi ve taşıma işlemleriniz başladı, bir baktınız sizi çağırıyorlar bir problem olduğundan kaygılanarak gidiyorsunuz ve size ev eşyalarınızın fazla olduğu fiyatta değişiklik olacağı söyleniyor.

Bütçesini firmadan aldığı fiyata göre ayarlayan bir kimse için bu durum hiç iç açıcı bir durum değildir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için çalışacağınız firma ile öncesinde sözleşme yapmalı gerekirse ekspertiz tutanağını, yoksa resimleri sözleşme ekine eklemelisiniz. Sözleşme sizi bu tür olumsuz durumlardan koruyacaktır.

Taşınacağınız Yerin Konumu Önemlidir

Beykoz evden eve nakliyat firmaları için en önemli kriterlerden biri de eşyanın alınacağı daire ve tekrar çıkarılacağı dairenin kaçıncı katta olduğu, yük asansörünün olup olmadığıdır. Bu konularda nakliyecinize doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. İhtiyaç olması halinde Beykoz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti girecek ve sizi bu sorundan kurtaracaktır.

İyi bir taşınma tecrübesi yaşamanız dileğiyle…

Call Now ButtonHemen Arayın