Antalya; Türkiye koşullarında turistik bir il olduğu için, çoğunlukla yazın taşınma işlemlerinin fazla olduğu iller arasında yer almaktadır. Bu konuya ek olarak; Antalya’nın çokça işyerine ev sahipliği yapmasını da nedenler arasına ekleyebiliriz. Çoğunlukla ofis taşımacılığının yapıldığı bu şehirdeki işlerimizi de, tıpkı diğer teslim aldığımız işler gibi büyük bir özveri ile yerine getirmekteyiz.

Antalya evden eve nakliyat işlemleri için tercih edilen firmaların başında Bediroğlu nakliyat gelmektedir. Yıllardan beridir edindiğimiz tecrübe ve iş deneyimlerimiz bizi bu konudaki öncü markalardan biri haline getirmiş bulunmaktadır. İş anlayışımız ile taşımacılık sektörüne bambaşka bir boyut kazandırarak, diğer firmalarla aramızdaki kıyasıya rekabetten kolayca sıyrılıp bu işte emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

MÜŞTERİ ETKİLEŞİMİ

İş teslimi ve sonrası müşterilerimiz ile yakın temas halinde olarak, verdiğimiz hizmetten memnun olup olmadığı konusunda fikir sahibi oluyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütler sayesinde kendimizi sonraki ve gelecekteki işlerimiz için planlayıp, organize şekilde devam ediyoruz.

Müşterilerimiz açısından verdiğimiz hizmetin ne denli iyi varsayıldığı, potansiyel müşterilerimizin gözünde marka imajımızı belirlemektedir. Dolayısıyla “ ciddi ve hassas “ prensibi ile a’dan z’ye tüm işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kendi iş politikamızda; müşterilerimizi ve sonrasındaki potansiyel müşterilerimizin kâr marjını düşünerek hareket ediyor ve markamızı buna göre şekillendiriyoruz.

İLK YAP EN İYİSİNİ YAP HER ŞEY DEĞİŞSİN

Markamızın kendi edindiği felsefeden yola çıkarak; işlerimizde ve müşteri ilişkilerimizde son teknoloji ürünlerini kullanarak, daha interaktif bir hizmet vermeyi amaç sayıyoruz. Daima ilk ve en iyisi olanları kullanarak normal taşımacılık işlemlerinden ziyade siz müşterilerimize eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmak, bizim için kendi iş hayatımızda gelebileceğimiz son nokta olarak değerlendirilmektedir.

Eğer ki müşterilerimizden “ iyi ki tercih etmiştim “ cümlesini duyabiliyorsak; işimizi hakkını vererek tamamlıyoruz demektir. Sektördeki başarılı konumumuz; şuana deyin edindiğimiz deneyim ve tecrübelerin bir nişanesi olarak görülebilir. Her müşteri bizim için referans niteliği taşıdığından, geçmiş ve gelecek işlerimiz bizim hedeflerimizi belirlemektedir.

Antalya Nakliyat Semtleri

 


Antalya Evden Eve Nakliyat Konumumuz