Toplumsal olarak; gerek eğitim, gerek iş, gerekse ekonomik konulardan dolayı taşınma durumları doğabiliyor ne yazık ki. İnsanların kurulu düzenlerini bir başka bölgeye taşıması oldukça zordur. Taşınma işlemlerinde insanlar için en zoraki kısım, taşımacılığın mümkün olduğunca zararsız ve hasarsız gerçekleştirilmesidir. Çünkü eşyalar; taşınma süresi boyunca genelde hasar alma, aşınma, eskitme gibi bir takım olaylarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu işlemin mümkün olduğunca en zararsız şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan ise, taşımacılık hizmeti veren firmalardır.

 

EN İYİ HİZMET PLANLAMASI

Siz değerli müşterilerimize Amasya evden eve nakliyat konusunda en kaliteli hizmeti verebilmek için, işinde uzman çalışan kadromuz mevcuttur. Her biri birbirinden deneyimli çalışanlarımız, sizin için en hızlı, en güvenilir taşınma işlemlerini yerine getirmek adına hizmet vermektedir. Taşınma işlemlerine genel olarak bakıldığında müşterilerimizin kafasında birkaç soru işareti olduğunu görüyoruz. Bunlar;

  • Acaba paketleme düzgün olacak mı?
  • Taşınma esnasında eşyalarıma dikkat edecekler mi?
  • Çalışanlar bu konuda deneyimli mi?
  • Geri yükleme esnasında eşyalar bir zarar alacak mı?
  • Ücretlendirme bütçemi aşar mı?

Eşyalarınız ağırlık ve şekillerine göre değişik paketleme ürünleri kullanılarak, farklı stillerde paketlenir.
Paketleme işlemleri eşyaların fiziksel durumları göz önüne alınarak yapıldığı için, taşıma durumlarında garantileme mevcuttur diyebiliriz.

Eşyalarınız taşıma aracına yüklenirken mümkün olduğunca hasar almayacak şekilde yerleştirilir ve buna uygun şekilde planlaması yapılır. Eşyaların geri aktarım aşaması, tıpkı yükleme esnasında dikkat edildiği şekilde gerçekleştirilir. Böylece hem taşımacılık başlamadan önce hem de taşımacılık işlemi sona erdikten sonra eşyalarınız büyük bir özveri ile yeni mekan ve ortama aktarılmış olur.

Çalışanlarımızın bu konudaki kıdemleri, işimize ne denli önem verdiğimizin bir sembolü diyebiliriz.
Hizmetlerimizin ücretlendirme aşamasında ise, siz değerli müşterilerimize ve işimize verdiğimiz önem temel konudur. Bu ücretlendirme politikamız, markamız tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız zamandan beridir süre gelen bir anlayıştır.

Sektörde; ilk girişimizden şuan ki bulunduğumuz konuma deyin, en iyisini yapmak için varız. Taşımacılık işinde öncü marka olmanın Bediroğlu nakliyat olarak gururunu yaşıyor ve başarıdan başarıya koşmanın sevincini paylaşıyoruz.


Amasya Evden Eve Nakliyat Konumumuz