Günümüzde taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmalar, bu konuda liderliği elinde tutmak adına değişik yollara başvurabilmektedir. Reklamlar, sponsorluklar, gelir-gider skalası yayınları firmaların kendilerini göstermek için kullandığı yöntemlerin başında gelmektedir.
Marka imajı düşünülerek yapılan bu eylemlerin müşteride oluşturması beklenen algı şudur;
“ Demek ki çok tercih edilen bir firma “

Müşteri açısından aslen önemli olan; markanın reklamlar gibi yöntemlerle kendi adını duyurmasından ziyade, sektörde yaptığı işlerle ve başarılarıyla tanınırlığının olmasıdır. Kaliteli yapılan her iş beraberinde bir marka imajını zaten doğuracaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; medyatik yöntemler ile başarı elde etmeye çalışan firmalara verilebilecek en iyi cevabın, bize verilen işi layığıyla yapmamız olmasıdır.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Aksaray evden eve nakliyat konusunda öncü marka olarak politikamız şudur;

Teknik bağlamlar dışında kâr amacı gütmek için fiyat belirlemek yerine, mümkün olduğunca müşterilerimize hem en iyi fiyat, hem de en iyi hizmet vermek için sektörde bulunmak. Çünkü biliyoruz ki kendi çıkarlarımız doğrultusunda fiyat politikası uygularsak bu hem iş etiğine aykırı
hem de siz değerli müşterilerimiz için zoraki bir durum olacaktır. Bu sebeple hizmet fiyatı belirlerken işin merkezine sizi koyuyor ve sizin açınızdan değerlendiriyoruz.

 

TAŞIMACILIK HİZMETİ

Firmamız işin boyutuna göre bir ölçeklendirme yapmaktadır. Bize gelen talep doğrultusunda iş; personellerimizce değerlendirilir ve işte kullanılabilecek en uygun malzeme, araç gereç ve ulaşım aracı seçilir. Daha sonra değerlendirilen iş için bir fiyat belirlemesi yapılır. Fiyat belirlemesi yapılırken baz aldığımız şeylerin sırası şunlardır;

  • Müşterimizin işten edindiği kâr
  • Mesafe hesaplaması
  • Taşımacılığı yapılacak eşyanın miktarı
  • Gelen talep doğrultusunda çalışacak personel sayısı
  • İşte kullanılacak araç giderleri

 

İŞİMİZ KALİTEMİZİ YANSITIR

Firmamız; büyükten küçüğe gelen tüm talepleri ciddi bir iş prensibi çerçevesinde gerçekleştirir. Çünkü bize göre taşımacılık sektöründe; kazandığımız her bir müşteri, yaptığımız her bir iş, edindiğimiz her bir deneyim bizim için bir referans niteliği taşımaktadır. Sektörde yaptığımız işlerle, kazandığımız başarılarla tanınmak; siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

Aksaray Nakliyat Semtleri

 


Aksaray Evden Eve Nakliyat Konumumuz

HEMEN ARA