Taşımacılık sektörünün en önde gelen sorunlardan bir tanesi; firma güvenirliliği ve iş bilincidir. Her kuruluş taşımacılık sektöründe bulunabilir, lakin herkes müşteriye ve yaptığı işe aynı önemi veremez, müşteriye o güveni aktaramaz. Sektörde faaliyet gösteren firmaların edinmesi gereken tek prensip şudur; müşterinin mülkünü, eşyasını kendininmiş gibi görüp benimsemek. Ancak ve ancak o zaman yapılan iş, tam anlamıyla gerçekleşir. Firmamızın bu konudaki tutumunu şu başlıkla açıklayabiliriz;

“ Bir ev değil bir yuva, bir işyeri değil bir gelecek taşıyoruz”

 

NEDEN BEDİROĞLU NAKLİYAT?

Geçmişten günümüze deyin insanlar için kâbus haline gelen nakliyat ve taşıma işlemleri, firmamız sayesinde zahmetsizce hallediliyor. İşimizi yaparken deneyimli çalışan kadromuz ile siz müşterilerimize; kusursuz bir hizmet vermek adına çalışıyor, aynı zamanda ağrı evden eve nakliyat konusunda öncülüğümüzü koruyoruz.

SEKTÖREL FARKIMIZ

Yapılan işin; kalitesi, hızı, güvenirliği taşımacılık sektöründe firmalar arası farklılıkları doğuran durumlardan sadece birkaçıdır. Taşımacılık; özen ve dikkat gerektiren bir iş olduğundan dolayı, mümkün mertebe hata payı kaldırmayan bir sektördür. Hassas, kırılgan veyahut hasar almaya çok müsait eşyalar nakliyat firmaları için bir zorluk gibi görünse de, bize ne denli önemli bir iş yaptığımız bilincini tekrar tekrar hatırlatan olgulardır.

 

İŞ PLANIMIZ

Firma olarak temel iş planımız şu şekildedir;

  • Personellerimiz evinize gelerek taşımacılığı yapılacak eşyaların genel durum değerlendirmesini yapar. Böylece eşyaları kendi arasında hassas olanlar ve hassas olmayanlar diye iki başlık altında kategorize eder.
  • Kategorileme aşaması bittikten sonra eşyalara bir öncelik sıralaması yapılır. Bu durumda hassas olarak değerlendirilen eşyalar, öncelik planında ön sıraya konur.
  • Eşyaların paketlenme sürecinde eşyanın; türüne, ağırlığına, en boy oranına, kenar ve köşe durumlarına göre değişik paketleme ürünleri kullanılır. Duruma göre değişik paketleme stilleri de uygulanabilir.Eşyanın hasar alma riskini sıfıra indirmek adına paketleme süreci uzayabilir.
  • Paketleme aşamasının sonunda; eşyaların mekana ve ortama bağlı olarak işe atanan araca yükleme işlemi gerçekleştirilir.
  • Son aşamada ise; yükleme yapılan araç, müşterinin belirlediği adrese ulaşmak için personellerimiz eşliğinde yola koyulur.

 

Ağrı Nakliyat Semtleri

 


Ağrı Evden Eve Nakliyat Konumumuz