Adana,  Toros Dağları’nın güneyinde, Seyhan Nehri kıyısında kurulmuş bir şehirdir. Yapılan nüfus sayımı sonuçlarına göre Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip altıncı şehridir. Adana şehrinin Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir gibi merkez ilçeleri ile beraber toplam 15 ilçesi ve beldesi bulunur. Şehir Türkiye’nin altıncı şehri olması sebebiyle, ünlü ticaret ve kültür merkezlerinden biri olarak da bilinmektedir.

Evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların bulunduğu evden alınarak bir başka eve nakliyesinin gerçekleştirilmesi işlemidir. Ancak bu işlem sadece nakliye ile sınırlı olmadığı için profesyonel ve uzman kadrolarca yapılmalıdır. Bu sebeple bu işlemi gerçekleştirmek için Adana evden eve nakliyat firmaları arasında ön plana çıkan Bediroğlu nakliyat tercih edilebilir. Çünkü Adana evden eve nakliye hizmetleri ile nakliye öncesinde eşyalarınızın demontajı yapılır ve beyaz eşya, buzdolabı gibi eşyalarınız cinsine göre ayrılır, uygun malzemelere sarılarak paketlenir. Bu sayede eşyalarınız taşındığınız adresten yeni evinize güvenle, zarar görmeden nakil edilmiş olur. Ayrıca taşındığınız yeni adreste, eşyalarınız nakliye firması ekibi tarafından ambalajından çıkarılır ve istediğiniz odalara montajları yapılarak size teslim edilir.

Adana evden eve nakliyat konusunda öncü firmalardan Bediroğlu nakliyat, profesyonel kadrosu ile kusursuz bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber tüm eşyalar için yapılan sigorta ile eşyalarınız güvence altına alınır. Böylece hiçbir müşterinin gözü arkada kalmaz, eşyalarını rahatça teslim edebilirler.

Müşterilerin eşyalarının taşınması için asansörlü taşımacılık hizmeti de verilmektedir. Ancak bazı eşyaların asansörlü sistem ile indirilmesi zor olabilmektedir. Böyle durumlar için,  apartmanın varsa asansörü kullanılır ve eşyalar indirilir. Eğer apartmanın asansörü yoksa merdivenlerin darlığı ya da genişliği, nakliye ücretini etkileyebilmektedir.

Adana evden eve taşıma hizmeti, konusunda bir diğer önemli husus ise sigortadır. Çok fazla kişi tarafından bilinmese de şehir içi nakliyatlarda sigorta zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak şehirlerarası nakliyatlarda mutlaka sigorta yapılması gerekmektedir. Yine evden eve nakliyatlarda dikkat edilmesi gereken konulardan biri de eşyaların paketlenmesidir. Müşterilerin, eşyalarını kendilerinin paketleyeceğini ya da bunu firmaya bırakacaklarını mutlaka bildirmeleri gerekmektedir.

Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Adana evden eve nakliyat fiyatları, çeşitli kriterlere göre değişmektedir. Bu kriterlere; nakliye sırasında çalışan sayısı, yakıt ve farklı birçok detay dahil olabilmektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarına;  evinizin kaçıncı katta olduğu, kaç odalı olduğu, eşyaların türü ve sayısı, apartmanın asansörü olup olmadığı ve merdivenlerin darlığı genişliği gibi konular etki etmektedir.

Adana Nakliyat Semtleri