Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat konusunda sorunsuz ve kaliteli hizmet garantisi ile evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Acıbadem de yıllardır ev, ofis, iş yeri taşımacılığı yapan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla gün geçtikçe filosunu büyütmekle birlikte gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Acıbadem evden eve nakliyat firmamız sizlere en iyi hizmet verebilmek için taşımacılık sektöründedir. Acıbadem ilçesinde tam olarak her yerde toplu taşımı kullanımı olduğu için evden eve nakliyat işlemi firmamız tarafından özenle karşılanmaktadır. Acıbadem nakliyat yapılırken müşterilerin memnuniyeti, işçilerin güvenliği ve nakliye aracının hızlı olması gerekmektedir. Firmamız titiz davranarak bu hususlara dikkat eder.

acıbadem evden eve nakliyat
acıbadem evden eve nakliyat genel resmi

Acıbadem Evden Eve Nakliyattaki Kadromuz

Acıbadem evden eve nakliye işlerinizi sigortalı, marangozlu, ambalajlı bir şekilde profesyonel elemanlarımız tarafından itinalı ve özenle yapılıp kesinlikle zarar görmeyecek şekilde taşınıyor.Evinizdeki eşyalarınız işinde uzman kadromuz tarafından sökülüp ambalajlanıp paketlenip özenle nakliye kamyonuna yerleştirilir ve yeni taşınacağınız yaşam alanınızda tekrardan ambalajları sökülüp yerlerine montajları yapılır böylece size de yeni yaşam alanınızda rahatınıza bakmak kalıyor.Sizde Acıbadem ve bölgesinde nakliye firması arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçip taşınma hakkında ki tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

acıbadem evden eve nakliyat kadromuz
acıbadem evden eve nakliyatta kadromuz

Acıbadem Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Acıbadem evden eve nakliyat bir telefon uzağınızda olacaktır. Bu işlemlerde en önemli husus müşteri memnuniyetidir. Evden eve nakliye işlemleri artık dünyada ve Türkiye’de çağ atlamıştır. Bunun nedeni gelişen nakliye sektörü ile birlikte firmamızın ileri düzeyde uyum sağlaması bu işleri oldukça yüksek mertebeye ulaştırmasını sağlamıştır. Globalleşen dünyada nakliye sektörünün ile artık daha fazla ihtiyaca vardır. Bunun nedeni her geçen gün büyüyen evler, taşınan iş yerleri ve daha birçok yapılan yeni yapılar ile birlikte Acıbadem nakliye daha fazla işlere çıkma fırsatını yakalamıştır. Firmamız müşterilere oldukça iyi ve özenli bir şekilde yaklaşmaktadır. Böylelikle müşteri ilişkileri sağlam tutulup olası bir ihtiyaçta aranılan ilk firma bizim firma olmamız sağlanır. Acıbadem nakliyat işlemlerin ilçede bulunan yerlere kolaylıkla taşıma işlemleri gerçekleştirilir.

 Güvenlik

Acıbadem güvenli nakliye işlemleri sırasında oluşan güvenlik riskleri firmamız tarafından minimum düzeye indirilmiştir. İş sağlığı ve güvenliği bakımından firmamız nakliye taşıma işlemlerinde oldukça titiz davranmaktadır. Bunun nedeni oluşabilecek herhangi bir yaralanma veya can kaybında firmamız yapılabilecek en güvenli işleri vicdanı rahat bir şekilde yapabilmesidir.

 Ücretsiz Ekspertiz

acıbadem ücretsiz ekspertiz
acıbadem ücretsiz ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmeti müşterilerimizin doğru fiyatlandırma esnasında bilirkişi tarafından yapılır. Ekspertiz yapan bilirkişinin nakliye işleminden önce incelemesinden sonra tek olarak fiyat verilir.
Kurumsal ve profesyonel olarak ekspertiz hizmetini müşterilerimize en uygun biçimde sürdürmekteyiz. Böylece müşterilerimiz fiyatları daha doğru bir şekilde alması sağlanmış olur. Ücretsiz ekspertiz hizmetin eşyaların kaç adet olduğu, eşyaların kaplayacağı alan ve gerekli olan nakliye aracı ardından analiz yapılır. Analize kat edilecek yol hesabı eklenmektedir. Bu nedenle bu kadar analiz yapılan bir yerde Ücretsiz ekspertiz hizmeti önem arz etmektedir.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat İşleminde Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Acıbadem evden eve nakliye işlemlerinde dikkat ettiğimiz konular sırasız olarak ; Müşteri memnuniyeti, güvenlik, akıcı ve seri olmaktır. Bunun nedenlerini sıralayacak olur isek Müşteri memnuniyeti firmamız tarafından oldukça önemle karşılanmaktadır. Müşteriler memnun olmaz ise nakliye firmamızı ileri götüremeyecek olduğumuzun farkındayız. Böylelikle müşterilerimizin nakliye işlemlerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve böylece firmamızın daha fazla yükselmesine olanak sağlamış oluruz.

Bir diğer özellik ise güvenliktir. Öncelik olarak işçilerimize verdiğimiz değer onların bu firmaya verdiği değeri arttıracaktır. Bu nedenle işçilerimiz bizim göz bebeğimizdir. Onlar olmasa firmamız değer göremez. İkinci olarak ise müşterilerimizin bize emanet ettiği eşyalardır. Bu eşyaları sıfır risk ile taşıma yaparak gerekli yerlere ulaştırıyoruz.

Diğer dikkat ettiğimiz husus ise müşterilerimizin eşyalarını oldukça hızlı bir şekilde teslim etmektir. Bu şekilde firmamızda oluşan zaman açığı daha az olacak. Aynı zamanda müşterilerimiz daha hızlı olduğu için firmamıza karşı güven duyacaktır. Oldukça akıcı ve seri olmak bu işin temel gerekliliğidir. Firmamız oldukça akıcı ve hızlı olunmasına karşı ayrıca iyi bir titizlikle ulaştırılmasını mümkün kılmaktadır.

Bir diğer husus ise müşterilerimizin eşyalarını bıraktığı gibi bulmasıdır. Evden nakliye aracına taşınılan giysiler bile Ütüye gerek kalmadan yeni eve taşıyabilme ayrıcalığını müşterilerimize yaşatıyoruz. Nakliye araçlarımızda bulunan askılı taşıma sistemi ile birlikte tüm giysiler kolaylıkla yerinde durarak ayrıca yeni bir yıkama ve ütü gerektirmez.

Acıbadem Evden Eve Nakliye Ayrıcalıkları Nelerdir?

Evden eve nakliyat işlemlerindeki en büyük ayrıcalıklarından birisi ücretsiz ekspertiz imkanı sunmasıdır. Kısa ekspertiz yargı yoluna gitmiş oluşan kaza değerini sorgulama amacıyla yapılan bilirkişilere verilen addır. Ücretsiz olarak bu hizmet sunulmaktadır. Hasarın maliyetini tespit eden bilirkişi bunu rapor etmekle yükümlüdür. Yargı yoluna gitmiş anlaşmazlıklar için ekspertiz hizmetinizde olacaktır. Acıbadem evden eve nakliyat işlemlerinde nakliyeye özel olarak tasarlanmış araçlar ile hizmetinizde olması en büyü ayrıcalıklardan birisidir. Nakliye mallarını koyacak taşıtın içinde güvenle taşıma yapılması sağlanmaktadır.

Özel olarak tasarlanmış araçlar ile birlikte taşınacak olan malzemelerin özel olarak paketlenme işlemi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Böylece oluşacak herhangi bir aksilikte risk düzeyini minimum düzeylere indirme şansı bulunmaktadır. Firmamız belirlenen eşyaları taşıyabileceği gibi bütün bir evi taşıyabilir. Gerekli eşyaların taşıma işlemlerine geçilmeden önce uygun fiyatlar ile müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmış olur. Firmamız ev taşıma sürecinin zor bir işlem olduğunun farkındadır. Bu nedenle müşterilerin bize olan güvencini boşa çıkarmayacak tüm yeterli altyapıya sahiptir. Firmamız bu işte deneyimli ve tecrübeli olan kişiler ile çalışır. Böylece müşterilerimiz işin ehline taşıma işlemini bırakarak ayrıcalıklı bir durum yaşar.

 Kurulum İşlemleri

Taşınma işlemine geçilmeden önce mobilyaların montaj işlemlerine yardımcı olmak için de-montaj işlemleri firmamız tarafından karşılanabilir. De-montaj ve yeniden kurulum işlemi güvenle ve rahat bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşyaların sökülme ve kurulma işlemi firmamız tarafından karşılanabilir. Beyaz eşyaların taşındıktan sonra tekrar kurulum işlemi yapılmaktadır. Bu sayede müşteriler hiç bir şekilde bu işlemler ile uğraşmayarak büyük bir ayrıcalık kazanmış olacaklardır. Aynı zamanda taşınma işlemine geçilmeden önce avizelerin sökülme işlemleri büyük bir titizlik ile yapılarak başarı ile sökülür ve taşınma işlemine geçilir.

Taşınma işleminin ardından tekrar sökülme işleminin tersi kurulum işlemi yapılmaktadır. Böylece firmamız tarafından oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilmiş olur. Bunlarla ile birlikte perdeleri sökülüp takılması bu işleme dahildir.

acıbadem nakliyat kadromuz
acıbadem evden eve nakliyatta kadromuz

Taşınma işlemlerinde müşterilerimiz tarafından istenildiğinde dış cephede asansör sistemi kuruyoruz. Dış cephede asansör sisteminin kurulmasındaki amaç binaya giriş çıkışta uygun alanın yer almamasıdır. Dış cepheye kurulan asansör ile birlikte eşyaların güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Dış cepheye kurulan asansör oldukça sağlamdır ve gerekli önlemler alınarak işlem firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

 Acıbadem de Şehirlerarası Nakliyat Hizmetimiz

Nakliye işlemlerinde Acıbadem’den şehirlerarası nakliyatı Türkiye’nin her yerine taşıma işlemi yapılmaktadır. Özel olarak tasarlanmış nakliye aracında bulunan büyük ön teker sayesinde il dışındaki her yere taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede firmamızın güvenilir ve daha iyi bir firma olması açısından daha çok büyümesini sağlayacaktır. Firma olarak sizlere çok daha iyi hizmetler verebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz.

Firmamız il dışındaki her yere, dağ ve bayır demeden köylere kadar taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. İsterseniz evin tümünü nakliye aracımız ile taşımanız mümkün olacaktır. Böylece taşındığınız yerden hiçbir şekilde eşyanız kalmayacaktır. Temelli olarak taşınmak istediğiniz yerlere güvenle taşıma yapmaktayız. Bunun yanında nakliye işlemleri sırasında eşyalara özel olarak sigorta yapılma işlemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Müşteriler evlerinin tümünü taşıdıkları zaman herhangi bir risk oluşturmaması adına sigorta işlemlerini yaptırabilirler. Böylece riskler minimum düzeye indirilmiş olur. Eşyaya özel sigorta kişinin talebi doğrultusunda gerçekleştirilir. Yolda olacak herhangi bir olumsuzluk, kaza gibi risklere karşı önlem alınması firmamız tarafından sağlanabilir. Müşterilerin memnuniyeti her şeyden önemli olduğu için gerekli işlemler en kısa sürede yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir